Videopostitused Canvaga

Õppekeel
Eesti
Eesmärk:

Luua videopostitusi tasuta vabavaralise ja veebipõhise programmi abil ja õppida tundma graafilise disaini põhimõtteid info edastamiseks.

Sihtrühm:

Sotsiaalmeedia turunduse ja graafilise disaini huvilised erinevatelt valdkondadelt.

Kursuse õpiväljundid:

Koolituse läbinu:

• Oskab kasutada tasuta vabavaralise ja veebipõhise programmi põhilisi töövahendeid videopostituse loomiseks,
  • Teab intellektuaalse omandi põhimõtteid ja oskab sellest lähtuvalt leida ja kasutada algmaterjali (videod, fotod, illustratsioonid jne),
  • Teab graafilise disaini olulisi põhimõtteid efektiivseks info edastamiseks ja oskab neid kasutada Canvas postitust luues.
Õpingute alustamise tingimused:

Arvutikasutamise oskus ja ligipääs veebipõhisele programmile soovitatavalt Google Chrome brauseriga (kasutajakonto loomine Google, Facebooki või e-mailiga).

Õppejõud:
Maarja Pajusalu - Ta on töötanud analüütiku ja projektijuhina tarkvaraarendusega tegelevates ettevõtetes ning lektorina Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis. Lisaks on Maarja tegelenud maalimise ja disainiga üle 15 aasta. Koolitatavate tagasiside järgi on Maarja professionaalne, rahulik, põhjalik ja õppijatele individuaalse lähenemisega koolitaja. Alates 2020 on Maarja terviseinformaatika doktorant ja nooremteadur TÜ Arvutiteaduse instituudis.
Content:
  • Videopostituse elemendid,
  • Failiformaadid,
  • Programmi Canva töövahendid, failide importimine ja eksportimine (allalaadimine ja jagamine),
  • Graafilise disaini olulisemad põhimõtted.
Toimumiskoha info:

E-õpe

Toimumise ajakava ja lisainfo:

9.45 – kogunemine
10.00 –11.30 loeng, praktiline töö
11.30 –11.45 paus
11.45 –13.15 loeng, praktiline töö

Nõuded lõpetamiseks:

Täismahus koolitusel osalemine ja praktilise töö kaasa tegemine, 1 töö esitamine koolituse lõpuks.

Väljastatav dokument:
Digitaalne tunnistus
Registreerumise tähtaeg:
Täiendav info:

Kristel Teearu
täiendusõppe koordinaator
taiendusope@pc.ut.ee

Programmi kood:
SVPC.TK.145
Täiendusõppe üldinfo:
Elukestva õppe keskus
Ülikooli 18, Tartu, 50090
Praktiline koolitus toimub 28. märtsil kell 10–17 TÜ Pärnu kolledžis
#täiendusõpe
Hispaania keele algkursus on suurepärane võimalus alustada teekonda hispaania keele maailmas. Kursus keskendub praktilistele oskustele, mis aitavad sul igapäevaelus hakkama saada.
#täiendusõpe
TÜ Pärnu kolledži väärikate ülikooli avaaktus toimub 20.09.2024 kell 16.00 Hestia Strand hotellis.