Turismiteenuste disain

Toimumise aeg
Maht
364 akadeemilist tundi (14 EAP)
Õppetöö vorm
lähiõpe
Toimumiskoht
Pärnu
Hind
840 € (Ei lisandu käibemaksu)
Õppejõud
Õppekava rühm

Teeninduse interdistsiplinaarne õppekavarühm

Õppekeel
Eesti
Eesmärk:

Programmi eesmärk on anda õppijale teadmised turismiteenuse või -toote disainimisest, rakendades teenusedisaini, graafilise disaini ja käibejuhtimise põhimõtteid. Arendada loovat mõtlemist, meeskonna- ja uurimistöö oskuseid ning erialase terminoloogia kasutamist.

Sihtrühm:

Turismisektoris töötavad inimesed, väikeettevõtjad.

Kursuse õpiväljundid:

* Mõistab turismitoote, teenusedisaini protsessi ja arendusprojektide koostamise teoreetilisi käsitlusi, suhtleb huvirühmade esindajatega teenusedisaini protsessi erinevates etappides vajaliku info kogumiseks
* Kasutab teenusedisaini protsessis info esitamisel erinevaid visualiseerimise tehnikaid, kasutab pilditöötlusprogrammi (Pixlr või GIMP) tööriistu piltide töötlemisel, kasutab graafikaprogrammi (YouiDraw, Piktochart või Inkscape) tööriistu infomaterjali kujundamisel
* Mõistab käibejuhtimise põhimõtteid, majutusettevõtte kulude struktuuri, nõudluse ja hinna omavahelist sõltuvust, analüüsib kliendikäitumist ja selle alusel prognoosib majutusteenuste nõudlust ning leiab viise kuidas keskkonna- ja kulusäästlikke printsiipe rakendada majutusettevõttes
* Analüüsib ja rakendab kogutud infot disainiprotsessi erinevates etappides ning kavandab kasutaja vajadustest tuleneva turismiteenuse või -toote arendusprojekti.

Õppejõud:
Toimumiskoha info:

Pärnu maakond
Ringi 35, Pärnu linn

Õppekeskkonna kirjeldus:

Õppetöö toimub koolituse läbiviimiseks sobivates õpperuumides, mis on varustatud vajaliku õppetehnikaga ja vastavad tervisekaitse- ja ohutusnõuetele.

Toimumise ajakava ja lisainfo:

SVPC.02.006 Graafiline disain
SVPC.02.025 Käibejuhtimine ja hinnakujundus
P2PC.02.228 Turismitoodete disain ja arendus

Nõuded lõpetamiseks:

Ainete läbimine täies mahus ehk iga aine raames tuleb täita määratletud hindamiskriteeriumid.

Väljastatav dokument:
Tartu Ülikooli tunnistus/tõend
Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale:
Ei
Täiendusõppeprogramm on seotud:

Õppekava Turismi- ja hotelliettevõtlus (3233) mooduli "TURISMITEENUSTE ARENDAMINE (24 EAP)" õpiväljunditega

Täiendusõppeprogrammi läbimisel on võimalik arvestada varasemaid õpinguid ja töökogemust (VÕTA):

Ei

Registreerumise tähtaeg:
Registreerumine lõppenud!
Täiendav info:
Programmi kood:
SVPC.TK.119
Täiendusõppe üldinfo:
Elukestva õppe keskus
Ülikooli 18, Tartu, 50090

Kristel Teearu
kristel.teearu@ut.ee

Praktiline koolitus toimub 28. märtsil kell 10–17 TÜ Pärnu kolledžis
#täiendusõpe
Hispaania keele algkursus on suurepärane võimalus alustada teekonda hispaania keele maailmas. Kursus keskendub praktilistele oskustele, mis aitavad sul igapäevaelus hakkama saada.
#täiendusõpe
TÜ Pärnu kolledži väärikate ülikooli avaaktus toimub 20.09.2024 kell 16.00 Hestia Strand hotellis.