Unplash

Ringsõidukonverents rannikuturismi radadel

Praktiline ja inspireeriv koolituspäev turismiasjalistele / Circular Conference

Esmakordselt toimub 11. mail 2023 Pärnumaal rannikuturismi-teemaline ringsõidukonverents Erasmus+ projekti Skills4CMT raames.

Kuulata saab põnevaid lühiloenguid tumeturismi potentsiaalist ja filmide mõjust rannikuturismi sihtkohtade arengule, külastada kinokeldrit Tõstamaa mõisas, Valgeranna veinitalli ja degusteerida Mamm&Frukt veine. Lindi vanas koolimajas peituvat pärlit, White Guide 2023 soovitatud Vana Kooli kohvikut, tutvustab sealne perenaine. Lõunat pakutakse ajaloolises Tõstamaa Meierei hoones asuvas restoranis, mis on samuti saanud White Guide 2023 soovituse.

Konverentsist ootame osa võtma kõiki turismiettevõtjaid üle Eesti, sh reisikorraldajad, giidid, sihtkoha arendajad jt.

TRANSPORT

Liigume ühise bussiga edasi–tagasi marsruudil Pärnu kolledžAudruLindiTõstamaaPärnu kolledž.

Skills4CMT Circular Conference Map

PROGRAMM kell 09.45-17.00

09.45 koguneme Pärnu kolledžis

09.55 alustame sõitu Ringsõidukonverentsi radadel

10.15 tutvume Valgeranna veinitalliga ja degusteerime Mamm&Frukt veine

• Lühiloeng: "Shadows over the beach: dark tourism potential of coastal areas", Ilze Grinfelde, Mg.sc.soc., Vidzeme rakenduskõrgkool

11.30 White Guide 2023 soovitab: tutvume Vana Kooli kohvikuga, kohvipaus

• Lühiloeng: "Circular economy in rural tourism businesses - more than just recycling", Sanna-Mari Renfors, PhD., Satakunta rakenduskõrgkool

13.00 lõunatame Tõstamaa meiereis. Menüüs kotlet Pärnu lahe haugist, kartulipüree, õuna-suhkruherne salati, porgandi-beurre blanc kastme ja  blanšeeritud brokoliga. Õhuline sidrunikreem. Kohv/tee/maitsevesi.

14.00 jalutame Tõstamaa mõisa (400 m)

• Rannikuturismi sihtkohtade õppemooduli tutvustus (eesti keeles), Margrit Kärp, MBA, Pärnu kolledž
  • Lühiloeng: "The power of film", Marit Piirman, MBA, Pärnu kolledž
  • Ringkäik muuseumis: "Cinema Museum experience", Liina Käär, MA, Pärnu kolledž

16.15 alustame tagasiteed Pärnusse

17.00 oleme tagasi Pärnu kolledžis

Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Üritus on TASUTA, kohtade arv on piiratud. Registreerumine konverentsile on lõppenud!

Programm on inglise keeles.
Tegevusi rahastatakse Skills4CMT projekti raames läbi Erasmus+ programmi.
Projektist lähemalt www.skills4cmt.eu

ESITLUSED

FOTOD

Fotode kasutamisel märgi palun ära autor (Tõiv Jõul). Vaata galeriid

TAGASISIDEKÜSIMUSTIK

Oleme väga tänulikud, kui jagad meiega oma tagasisidet. Täida ankeet

Suur tänu kõigile osalejatele ja kohtume taas!

projektijuhtimine

Konverents "Projektijuhtimisest projektimajandusse" KOHAD ON TÄIS!

Tudeng ja tudengivari

Ülikool ootab tulevasi üliõpilasi tudengivarjuks

AI

Online seminar - AI and IT meets business and creativity