Ideelabor alustab kolmandat hooaega 26. septembril

Kas Sul on olnud tunne, et mingi asi võiks olla teistmoodi? Või on Sul tulnud ootamatu idee, et äge oleks välja arendada uus teenus või toode? Või tahaksid teha midagi päriselt, mitte ainult ideedest mõtteid mõlgutada? Kui jah, siis tule Ideelaborisse!

Pärnusse jõudis „Ideelabor“ Pärnu Linnavalitsuse ja TÜ Pärnu kolledži ühisprojektina „TÜ Ideelabori“ kogemuste toel kaks aastat tagasi.
Tartus on Ideelabor  juba aastaid edukalt toiminud, millest sündis soov sarnane ettevõtmine väikeste kohandustega ka Pärnusse tuua.

Selle aasta Pärnus algav  „Ideelabori“  kolmas hooaeg kestab 11 nädalat.
Hooaja jooksul toimuvad seminarid, töötoad, kohtumised ettevõtjatega ja palju muud põnevat. Sõltuvalt projekti mahukusest võib oma ideed arendada kas ühe või mitu hooaega järjest.

„Ideelabori“ eesmärk on aidata osalejatel kastist välja mõelda ning leida uusi lahendusi olemasolevatele toodetele/teenustele või luua midagi uut.
Innovatsioon võib seisneda tootes/teenuses endas, ärimudelis, tehnoloogias või hoopis mujal.

2015/2016 õppeaastal leiavad TÜ Pärnu kolledži üliõpilased „Ideelabori“ vaba- ja valikainete nimekirjast. Üliõpilaste arv aines on piiratud 15le kohale.

Keskkonna rikastamiseks kaasatakse 11 nädalat kestvasse programmi osalejaid ka väljastpoolt kolledžit. Programmis osalemiseks tuleb end registreerida siin kuni 23. septembrini!

„Ideelabori“ avaseminar algab 26. septembril kl 10.00 TÜ Pärnu kolledžis.

Lisainfo:'
Aare Raev