Ideelabor alustab Pärnus teist hooaega

Möödunud aastal alustas „Tartu Ülikooli Ideelabor“ Pärnus esimest hooaega.
Pärnusse jõudis „Ideelabor“ Pärnu Linnavalitsuse ja TÜ Pärnu kolledži ühisprojektina „TÜ Ideelabori“ kogemuste toel.
Tartus on „Ideelabor“  juba aastaid edukalt toiminud, millest sündis soov sarnane ettevõtmine väikeste kohandustega ka Pärnusse tuua.

Pärnu „Ideelabori“ hooaeg kestab 10 nädalat.
Hooaja jooksul toimuvad seminarid, töötoad, kohtumised ettevõtjatega ja palju muud põnevat. Sõltuvalt projekti mahukusest võib oma ideed arendada kas ühe või mitu hooaega järjest.

„Ideelabori“ eesmärk on aidata osalejatel kastist välja mõelda ning leida uusi lahendusi olemasolevatele toodetele/teenustele või luua midagi uut.
Innovatsioon võib seisneda tootes/teenuses endas, ärimudelis, tehnoloogias või hoopis mujal.

2014/2015 õppeaastal leiavad TÜ Pärnu kolledži üliõpilased „Ideelabori“ vaba- ja valikainete nimekirjast.
Üliõpilaste arv aines on piiratud 15le kohale mis on juba täidetud.

Keskkonna rikastamiseks kaasatakse 10 nädalat kestvasse programmi osalejaid ka väljastpoolt kolledžit. Programmis osalemiseks tuleb end registreerida siin.

„Ideelabori“ avaseminar algab 27. septembril kl 10.45 TÜ Pärnu kolledžis.

Lisainfo:
Taavi Tamm                                                                 Aare Raev
rahvusvahelise turunduse spetsialist                      ettevõtluse arengu peaspetsialist
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž                                      Pärnu Linnavalitsus
taavi.tamm@ut.ee                                                       aare.raev@lv.parnu.ee
+372 5750 3031                                                           +372 5332 0824