Kolledži õppejõud Tatjana Koor oli Saimaa University of Applied Sciences International Week'i võtmeesineja

25.-29.09 osales Tatjana Koor NordPlus projekti raames rahvusvahelisel üritusel International Week "Saimaa calling - UPDATE 2017 on Higher Education", mille korraldas Saimaa University of Applied Sciences. Sündmusel osales 115 inimest 29 riigist.

Programm oli mitmekesine ning võimaldas kuulata õppejõudude ja praktikute ettekandeid arenduse ja trendide teemadel nii õpetamise (sh simulatsioonimängud, digilahendused) kui ka turismi ja tootearenduse osas. Lisaks toimusid õppekülastused ning töötoad. Õppejõududel oli võimalus anda loenguid. Rohkem infot sündmusest: https://www.saimia.fi/international-week/

Tatjana Koor tegi ettekande rahvusvahelise nädala ühe võtmeesinejana teemal „Event as a part of visitor’s experience in the new world – the case of Estonia“.

Lisaks osales Tatjana külalisõppejõuna kahes aines ettekannetega, milles käsitleti järgnevaid teemasid:

• Event Planning and Events as a Tourist Destination Promotion Tools (Saimaa Ülikooli turismieriala teise kursuse üliõpilastele).
  • Service / Product Design and Co-creation in Tourist Destinations (Saimaa Ülikooli turismieriala kolmanda kursuse üliõpilastele).

Lisainfo:
Tatjana Koor