Kolledži rahvusvahelisele magistrikavale saab kandideerida ka suvel

Kuigi rahvusvahelisele magistrikavale kandideerimise tähtaeg oli juba aprillis, saavad Euroopa Liidu ja Euroopa majanduspiirkonna liikmed heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise magistrikavale kandideerida ka suvisel vastuvõtuperioodil.

Heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise õppekavale on oodatud õppima kõik, kes on huvitatud inimese heaolu ja elukvaliteedi tõstmiseks mõeldud teenuste loomisest ja juhtimisest nii turismisektoris kui ka laiemalt. Varasem õppe- või töökogemus antud valdkonnas ei ole määrava tähtsusega. Tulevaseks töökohaks on rahvusvaheline kesk- või tippastme spaajuht, kelle järele on suur nõudlus.

Sinu võimalikeks praktikakohtadeks on spaaettevõtted üle kogu maailma ning tulevasteks kursusekaaslasteks säravad magistrandid maailma erinevatest paikadest. Viimastel aastatel on õppekaval õppinud üliõpilasi Lõuna-Koreast, Taist, Nigeeriast, Keeniast, Soomest, Costa Ricalt, Süüriast, Prantsusmaalt, Ukrainast, Valgevenest, Usbekistanist, Venemaalt, Lätist, Indiast, Nepalist, Kanadast, Brasiiliast, Itaaliast, Serbiast, Kamerunist, USA-st ning Eestist. Praktikakohtadeks spaaettevõtted üle kogu maailma.

Lisaks Tartu Ülikooli õppejõududele koolitavad Sind maailma juhtivad spetsialistid nagu Jay Kandampully (USA), Melanie Smith (UK), László Puczkó (Ungari), Tom Baum (Šotimaa) ja paljud teised. Väike õppegrupp loob koduse ja sõbraliku õhkkonna, kus iga üliõpilane saab võimaluse õppejõuga personaalseks vestlemiseks.

Magistriõppes õppimise eelduseks on bakalaureusekraadi või rakenduskõrgharidusdiplomi olemasolu. Avaldusi saab esitada 22. juunist 2. juulini.

Õppetasu suurus on 1500 EUR semestris. Kokkuleppel võib õppetasu maksta ilma lisamaksustamiseta ka tööandja.

Tutvu õppekava ja kandideerimise infoga

Lisainfo:
Liis Juust
Programmijuht
liis.juust@ut.ee
+372 445 0534