Autor:
Triin Künnapas

Kolledžis toimub põnev konverents projektijuhtimisest ja projektimajandusest

16. veebruaril 2024 toimub Pärnu kolledžis koostöös Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooniga konverents "Projektijuhtimisest projektimajandusse". Konverents keskendub projektijuhtimisele ja selle olulisusele tänapäeva majanduses, vaadeldes, kuidas projektijuhtimine on arenenud oluliseks majanduslikuks jõuks, mis kujundab meie aja arengut.

Konverentsil käsitletakse projektijuhtimise rolli mitte ainult projektide endi kontekstis, vaid ka selle laiemat mõju majandusele. Projektidest on saanud ajastu arengu- ja majandusmootor, mis viib meid projektimajanduse või projektipõhise majanduse suunas.

Konverentsi raames jagab Pärnu kolledž teadmisi, kuidas projektijuhtimist rakendatakse nii õpetamises, õppimises, arendamises, uurimises kui ka koostöös erinevate valdkondade ja sektorite vahel. Seejuures tuuakse välja, kuidas selline lähenemine pakub väärtust nii ülikoolile endale kui ka selle partneritele erinevatest sektoritest.

Konverents käsitleb nii rahvuslikus kui rahvusvahelises mõõtmes kahte vaadet mainitud kasule – projektijuhtimise õpetamine, uurimine, arendamine ja rakendamine ülikoolis ning väljapoole suunatud projektikoostöö nii era-, kolmandast kui avalikust sektorist partnerite hüvanguks. Üritus hõlmab mitmeid sessioone, alustades ühise plenaarsessiooniga, millele järgnevad paralleelsessioonid erinevatest projektijuhtimise aspektidest valdkonniti ja osakonniti. Päeva lõpetab ühine paneeldiskussioon.

Konverents on suurepäraseks võimaluseks kõigile huvilistele saada sügavamat arusaamist projektijuhtimise olulisusest ja selle mõjust tänapäeva majandusele.

 

Täpne kava ja registreerumise aeg avaldatakse peatselt, kuid kuupäev pane endale juba kirja!

Image
Projektijuhtimise-konverents2024

 

 

Suur töö- ja praktikamess: Karjääri Start 2024

Suur töö- ja praktikamess: Karjääri Start 2024

Doonoripäev Pärnu kolledžis

Pärnu kolledžis tuleb doonoripäev

Academia Pernaviensise XX mõttekoda

GALERII: Academia Pernaviensise XX mõttekoda