Lahtiste uste päev läks korda

25. märtsil 2010 a. algusega 12.20 toimus Tartu Ülikooli Pärnu kolledži lahtiste uste päev.
Üritus leidis aset kolledži hoones Ringi tn. 35, kus toimus väike minimess. Huvilisi oli kohale tulnud saja ringis.

Lahtiste uste päeval anti ülevaade 2010. a. vastuvõtutingimustest, tutvustati kõiki kolledžis õpetatavaid erialasid. Koos tudengiteatriga tehti ekskursioon ka Pärnu kolledži õppehoones. Avatud oli tudengikohvik, kus seekord pandi rõhku erinevate mahlakokteilide tegemisele.

Lahtiste uste päeval sai kohtuda nii kolledži tudengitega, kes olid selle ürituse põhikorraldajad, kui ka vilistlastega, kes rääkisid, millistel ametikohtadel nad töötavad, mis saab peale ülikooli lõpetamist ning miks peaks tulevaseks õppimiskohaks valima just Pärnu kolledži.

15.30 jätkus lahtiste uste päev Pärnu kolledži raamatukogus mõnusa salongiõhtuga, kus toimus huvikooli Shart etendus "Lahkamispalat nr 4" ja musitseeris Pärnu kolledži tudeng Kreyt Kõiv.

Pilte lahtiste uste päevast