Õpi omas tempos! Eksternõpe Pärnu kolledžis

Vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledži tasuta õppekohtadele on lõppenud ning vastuvõetute nimekirjad kinnitatakse 14. juulil 2022. Kes sellel korral tasuta/tasulisele õppekohale saada ei õnnestunud, kuid õppimise soov on suur, saab õpinguid alustada eksternina ning õppida koos üliõpilastega.

Ekstern ei ole üliõpilane, kuid tal on lubatud täita õppekava, sh sooritada eksameid ja arvestusi, teha praktikat ja kaitsta lõputöö või sooritada lõpueksam. Õppekava täies mahus sooritamisel väljastatakse eksternile lõpudiplom. Eksternina on võimalik õppida oma tempos, läbides just endale meelepäraseid ja sobivas mahus õppeaineid. Eksternõpe on tasuline, maksmine toimub ainepunkti tasu alusel.

Eksterniks võib tulla iga soovija, kes omab vastavale õppekavale õppima asumiseks vajalikku eelnevat haridustaset. Eksterni staatuse saamiseks tuleb esitada avaldus, milles on välja toodud läbitavate õppeainete loetelu. Eksterni staatus antakse korraga üheks semestriks (erandjuhul aastaks). Vabade õppekohtade tekkimisel on eksternil võimalik taotleda üliõpilase kohta.

Loe lähemalt eksternõppe kohta:
www.parnu.ut.ee/et/eksternope-parnu-kolledzis

#sisseastumine
Pärnu kolledžisse esitati üle 780 avalduse

04.07.2022
#sisseastumine
Tartu Ülikooli LT tudeng raamatutega

Tartu Ülikooli saab kandideerida veel vaid 29. juunini

28.06.2022
#ettevõtlus #õppimine #sisseastumine
Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Ettevõtlus ja projektijuhtimine – õpi töö kõrvalt!

27.06.2022