Pärnu kolledž koos Tartu Ülikooliga sai Ylipallil sportlikuima kõrgkooli karika

Nädalavahetusel toimus Pärnu spordihallis Eesti üli- ja kõrgkoolide vaheline sportlik-meelelahutuslik mõõduvõtt Ylipall, kuhu oli kogunenud ligikaudu 350 üliõpilast kõikjalt Eestist.

Omavahel võisteldi erinevatel "kiiksuga" spordialadel nagu: 3x3 korvpall, pimevõrkpall, pehmojalgpall, rahvastepall, korvpalli vabavisked ja teatevõistlused. Pärnu kolledž ja Tartu Ülikool koos olid esindatud umbes 70. tudengiga, mis on ürituse osalusrekord.

Ylipalli avamisel võtsid sõna Pärnu abilinnapea Marko Šorin ja TÜ Pärnu kolledži direktor Garri Raagmaa.

Kolledži meeskonnad said teise koha pehmojalgpallis ja korvpalli vabavisetes.
Ylipall kuulub kolmeosalisse üritustesarja Ylisport (Ylipall, üliõpilaste tali- ja suvemängud). Sarja kokkuvõttes antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale üli- või kõrgkoolile. Aktiivsuskarika võitis Pärnu kolledž koos Tartu Ülikooliga. Lisaks sai Tartu Ülikool koos Pärnu kolledžiga ka kõige sportlikuma kõrgkooli karika.

Tegus päev lõppes stiilipeoga "pensionärid" ööklubis Sunset, kus üliõpilastele esines räppar Reket.

Ylipalli pilte saab vaadata Ylipalli Facebook'i lehelt.

Foto: Ylisport (www.ylisport.ee)