TÜ Pärnu kolledži direktor Henn Vallimäe pidas läbi videosilla loengu Indias

25. septembril pidas TÜ Pärnu kolledži direktor Henn Vallimäe Gurukula Kangri ülikoolis loengu teemal „Sport for Peace“. Loeng toimus Planetskooli keskkonnas, mis on Indias loodud ning hetkel testimisel olev e-õppe keskkond. Direktor Henn Vallimäe pidas loengu enda kabinetist videosilla vahendusel Haridwaris asuvasse Gurukula Kangri ülikooli ning tema ettekanne puudutas spordi rolli rahu loomisel maailmas.

25. septembril peetud videoloeng toimus seoses ÜRO ülemaailmse rahupäevaga, mis ametlikult on igal aastal 21. septembril. Selle aasta sõnumiks on „Partnership for Peace – Dignity for All“. See on igati sobilik sõnum ka TÜ Pärnu kolledži koostööle Indiaga. 2015. aasta kevadel sõlmis kolledž vastastikuse kokkuleppe koostööks ettevõttega Technovite Lab Pvt Ltd, mis tegeleb e-hariduse arendamisega ning ERASMUS programmi toetusel toimub peagi õppejõudude ja üliõpilasvahetus Gurukula Kangri ülikooliga.

Liina Käär
Praktikakorralduse spetsialist