Üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel esindab Eestit Pärnu kolledži võistkond

Tuleva aasta veebruaris esindavad Eestit neli Pärnu kolledži tudengit - Merili Kallas, Aglis Part, Kristin Kask ja Julia Laidvee Maastrichtis toimuval üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel EMCup ehk European Mise en Place Cup. TÜ Pärnu kolledži meeskond on võistlusel Baltikumi ainus.

Iga-aastase Euroopa parimate hotellimajanduskoolide võistluse põhieesmärk on viia noored ambitsioonikad turismitudengid kokku oma ala professionaalidega, kes annavad asjakohast tagasisidet etteantud turismi- ja hotellimajanduse teemalistele ülesannetele. 2023. aastal toimub EmCup juba 15. korda.

2023. aasta EMCup’i teemaks on traditsioon vs trendid. Hotellindus on jõudnud ristteele. Esile tõusevad uued trendid, kuid kas hotellitööstus on valmis olemasolevaid traditsioone ja tavasid ümberkujundama? Võistlusel ei tegeleta ainult akadeemiliste ülesannete lahendamisega, vaid põhirõhk on lahendada erinevaid elulisi ülesandeid, mis nõuavad n-ö kastist välja mõtlemist.

Enne võistlust peab iga meeskond arendama välja oma meeskonna brändi. TÜ Pärnu kolledži võistkonna nimeks on The Dustbusters. Võistkonna liikme Merili Kallase sõnul on võistluse eelülesandeks koguda oma tiimi sotsiaalmeedia kontole võimalikult palju jälgijaid. "Meie tiimi saab kõige paremini toetada sellega, kui jälgite meie Instagrami kontot @dustbusters_utpc, täpsustas Merili Kallas".

#rahvusvaheline
Ise tehtud

CREAFORUM workshop "Creavity meets business"

#rahvusvaheline #ühiskonnale
Turismiteenuste kohandamine vaimsete puuetega inimestele

Valmis käsiraamat turismiteenuste kujundamisest intellektipuuetega inimestele

#ettevõtlus #instituudist #sisseastumine

Projektijuhtimise terminibaasi töötuba

Sind huvitab projektijuhtimine? Tule Tartu Ülikooli Pärnu kolledži avatud uste päevale ja võta osa projektijuhtimise töötoast!