Sisseastumine

Sisseastumine eestikeelsetele õppekavadele:
sisseastumine@pc.ut.ee, tel 445 0547

 

Õppekorralduslik küsimus

  • Päevaõpe: Helen Viik, õppekorralduse spetsialist, helen.viik@ut.ee, 445 0537
  • Magistriõpe: Sülvi Mölder, õppekorralduse spetsialist, sulvi.molder@ut.ee, 445 0535
  • Eksternõpe: Urve Tammann, õppekorralduse peaspetsialist, urve.tammann@ut.ee, 445 0547

 

Prorammijuhid

  • Disainmõtlemine ja digiturundus: Kaisa Raadik, programmijuht, kaisa.raadik@ut.ee, 445 0541

  • Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon: Ewe Alliksoo, programmijuht, ewe.alliksoo@ut.ee, 445 0543

  • Ettevõtlus ja projektijuhtimine: Margus Kõomägi, programmijuht, margus.koomagi@ut.ee, 502 5679

  • Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine: Kai Tomasberg, programmijuht, kai.tomasberg@ut.ee, 445 0533

  • Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus: Anu Aunapuu, programmijuht, anu.aunapuu@ut.ee, 445 0543

  • Teenuste disain ja juhtimine: Gerda Mihhailova, programmijuht, gerda.mihhailova@ut.ee, 505 3572

  • Turismi- ja hotelliettevõtlus: Tiina Viin, programmijuht, tiina.viin@ut.ee, 516 5931 

 

Tõendite tellimine

Tõendeid Pärnu kolledžis õppimise kohta saab üliõpilane tellida e-kirja teel (lisa kirjale andmed: üliõpilase nimi, tõendi sisu (õppimine, õppesessioonid või õppeained ja õppetulemused)). Tõendi saad kätte õppekorralduse spetsialistilt kas paberkandjal või e-kirja teel. Tõendit on võimalik saada ka haridusportaal.edu.ee kaudu, kui sealne tõend sobib.
Kontakt: dokumendid@pc.ut.ee  

 

Kursusevanemad 

Kursusevanem esindab kursust puudutavates küsimustes ja on huvitatud, et tema kursusekaaslaste Pärnu kolledži õppeperioodi aeg oleks kõrghariduse omandamisele ja kursuse sõbralikule suhtlemisele orienteeritud.
Tutvu oma kursuse kursusevanemaga

 

Õppeinfosüsteem (ÕIS)

 

Toetused

 

Info õppekavade kohta

 

Arvutiabi

  • Infotehnoloogiaga (sh kasutajatunnuse ja parooliga) seotud probleemid:
    juhendid
    - Ragnar Kolga, infotehnoloogia spetsialist, Tartu Ülikooli Pärnu kolledž ragnar.kolga@ut.ee, 5302 9445, ruum B152

 

Üliõpilaselu 

Pärnu kolledžis tegutseb üliõpilasesindus, kelle käest saab uurida üliõpilaselu kohta. Soovid ise tudengielu põnevamaks muuta? Kui just nüüd tekkis hea mõte, siis ära jäta seda enda teada. Räägi meile üliõpilasesindusele ja viime selle koos ellu!