Raamatukogu

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži raamatukogu ülesanne on raamatukogu allikate ja kaasaegsete infosüsteemide toel aidata kaasa ja intensiivistada õppeprotsessi, olles universaalne kõigis kolledži uurimisvaldkondades: turism, ettevõtlus ja sotsiaaltöö. Raamatukogust leiab kolledžis õpetatavate erialadega seonduvat teadus- ja õppekirjandust. Raamatukogu lugejateks saavad olla kõik inimesed, kes vajavad raamatukogus pakutavat erialakirjandust. Kojulaenutuse õigus on kõigil lugejaks registreerunutel. 

TÜ Pärnu kolledži raamatukokku on oodatud kõik huvilised. Raamatute laenutamiseks ei pea olema Pärnu kolledži üliõpilane. 

Avatud

E–R 9.00 –18.00
L 9.00-16.30

P suletud
 

Registreeru lugejaks

Uued raamatud

Raamatukogu kõigile

Siit leiavad kirjandust või rahuliku õppimiskoha nii Pärnu kolledži, aga ka teiste ülikoolide üliõpilased ja gümnasistid või lihtsalt lugemishuvilised.

 

Ligipääs maailma tunnustatud andmebaasidele

Teadus- ja erialakirjanduse huvilistel on võimalik kohapeal kasutada Tartu Ülikooli arvutivõrgus vabalt kättesaadavaid teadusandmebaase, e-ajakirju ja e-raamatuid. Samas võib raamatukogu olla kaugtöö kontoriks. Kolledži fuajees asub kohvik, kus raamatukogu külastajad saavad keha kinnitada ja mõnusalt aega veeta. Raamatukogu andmebaas asub Eesti Teadusraamatukogude ühises elektronkataloogis ESTER. Juurdepääs on kõikidele TÜ arvutivõrgus kättesaadavatele täistekst e-andmebaasidele ja ajakirjadele.

 

Lisainformatsioon: 

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži raamatukogu
raamatukogu@pc.ut.ee
445 0525, 445 0526
514 2156