Üle 830 avalduse: Pärnu kolledžis käib tihe rebimine!

Avalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse lõppes26. juuni südaöösel. Huvilised said esitada avaldusi nii rakenduskõrgharidus-, bakalaureuse- kui ka magistriõppesse ning kokku laekus SAIS-i andmetel 838 avaldust.
28.06.2024

Vastuvõtt Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse on avatud

3. juunist kuni 21. augustini 2024 on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse, mis on mõeldud täiskasvanud õppijatele. Sügissemestril algavad programmid pakuvad töötavale inimesele sobivat sessioonõpet.
29.05.2024
Uus mikrokraad

Mis asi on mikrokraadiprogramm?

mikrokraadiprogramm

VIDEO: Mikrokraadiprogramm, mis õpetab, kuidas saada sihtkohta külalisi ka madalhooajal

Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Eksternõpe – alusta ülikoolis õpinguid juba sel sügisel!

Registreeru ettevõtte brändi arendama

Soovid oma ettevõtte brändi arendada? Koostöös Pärnu kolledži tudengitega saame sind aidata

Tartu Ülikooli haridus Pärnust

Pärnu kolledž pakub TÜ kvaliteedimärgiga kõrgharidust, andes haridust ettevõtluse, turismi- ja sotsiaalvaldkonnas ning hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone Lääne-Eestis. Pärnu kolledž kuulub Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonda, võimaldades üliõpilastel saada mitmekülgsed teadmised tihedas koostöös majanduse, ühiskonnateaduste, psühholoogia ja mitmete teiste erialade õppejõudude ja üliõpilastega.

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Täiendusõpe

Mikrokraadiprogrammid

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž peab tähtsaks pakkuda täiskasvanud õppijatele paindlikke võimalusi ülikoolis õppimiseks, sest muutuv tööturg ja töö tegemise viisid nõuavad korduvat uute oskuste omandamist. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Programm loob võimaluse omandada lisaeriala või erialase pädevuse mõnes kitsamas valdkonnas.

Loe lähemalt

Regionaalarengu toetamine

Arendustegevus

Arendustegevustega soovime teaduspõhiste lahendustega aidata lahendada piirkonna sõlmprobleeme. Aitame oma teadmiste ja oskustega edendada ühiskonda ja majandust, meile olulistes suundades: turismi, sotsiaaltöö, ettevõtluse ja teenuste disaini valdkondi. Uute suundadena on lisandumas mereökoloogia, ressursside juhtimine ja teenustemajandus.

Vaata lähemalt

Uuele üliõpilasele

Võta meiega ühendust

Raamatukogu

Miniloengud

Täienduskoolitused

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanu ja ka juba väärikas vanuses õppija. Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (üle 50-aastastele) juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega. Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevad küljed on praktika ja tipptasemel teooria seotus. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Loe lähemalt

Fotogalerii

 

Partnerid

Image
Pärnu kolledži toetajad