Aasta viimane Academia Pernaviensise mõttekoda toimub pidulikumas võtmes

Meie seekordne mõttekoda toimub pidulikumas võtmes, sest tähistame tagasiulatuvalt rahvusülikooli 103. aastapäeva. Mõttekoja külaliseks on emeriitprofessor, esseist ja kirjandusteadlane Rein Veidemann
07.12.2022

Üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel esindab Eestit Pärnu kolledži võistkond

Pärnu kolledži tudengid esindavad Eestit üleeuroopalisel hotellimajanduskoolide võistlusel EMCup ehk European Mise en Place Cup.
24.11.2022
#instituudist
Pärnu-kolledzi-pusad

NÜÜD MÜÜGIL! #pärnukolledž pusad

#rahvusvaheline #ühiskonnale
Turismiteenuste kohandamine vaimsete puuetega inimestele

Valmis käsiraamat turismiteenuste kujundamisest intellektipuuetega inimestele

#teadus
Ümarmudil

Valmis esimene omataoline mere võõrliikide mõju uuring maailmas

#koostöö #ühiskonnale
Pirni rühm koos õpetaja Krisit Pihlakuga.jpg

Mida lapsed teada tahavad? Pärnu kolledži õppejõud vastasid lasteaialaste küsimustele

Tartu Ülikooli haridus Pärnust

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž on Eestis teenuste juhtimise alase hariduse lipulaev. Pärnu kolledž pakub TÜ kvaliteedimärgiga kõrgharidust, edendab Eesti teenustemajandust ettevõtluses, turismi- ja sotsiaalvaldkonnas ning hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone Lääne-Eestis. Pärnu kolledž kuulub Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonda, võimaldades üliõpilastel saada mitmekülgsed teadmised tihedas koostöös majanduse, ühiskonnateaduste, psühholoogia ja mitmete teiste erialade õppejõudude ja üliõpilastega.

Tutvu õppekavadega

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Täiendusõpe

Mikrokraadid

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž peab tähtsaks pakkuda täiskasvanud õppijatele paindlikke võimalusi ülikoolis õppimiseks, sest muutuv tööturg ja töö tegemise viisid nõuavad korduvat uute oskuste omandamist. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Programm loob võimaluse omandada lisaeriala või erialased pädevused mõnes kitsamas valdkonnas.

Loe lähemalt

Regionaalarengu toetamine

Arendustegevus

Arendustegevustega soovime teaduspõhiste lahendustega aidata lahendada piirkonna sõlmprobleeme. Aitame oma teadmiste ja oskustega edendada ühiskonda ja majandust, meile olulistes suundades: turismi, sotsiaaltöö, ettevõtluse ja teenuste disaini valdkondi. Uute suundadena on lisandumas mereökoloogia, ressursside juhtimine ja teenustemajandus.

Loe lähemalt

Uuele üliõpilasele

Võta meiega ühendust

Raamatukogu

Miniloengud

Täiendkoolitused

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanu ja ka juba väärikas vanuses õppija. Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (vanuses 50+) juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega. Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevuseks on praktika ja tipptasemel teooria seotus. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Loe lähemalt

Fotogalerii