Müügile tulid Pärnu kolledži särgid

Lisaks #pärnukolledži pusadale on nüüd müügil Pärnu kolledži särgid, mis on saadaval kõigile kolledži üliõpilastele, vilistlastele ja töötajatele. Tooted on valmistatud koostöös ettevõttega Caps lock.
29.11.2023

Kolledž tähistab rahvusülikooli aastapäeva ajalooraamatu esitlusega

TÜ Pärnu kolledž tutvustab 4. detsembril kell 16 Rahva Raamatu kohvikus (Port Artur 2, Lai 11) uut ajalooraamatut “Academia Pernaviensise lugu. Tartu ülikool Pärnus aastail 1699-1710”, millele järgneb rahvusülikooli 104. aastapäeva tähistamine kolledži raamatukogus.
20.11.2023
Konverents

Mikrokonverents "Tervisetehnoloogia - Pärnu arengu väljavaade ja -kutse"

Jalgrattaturism

Vasta küsitlusele "Pärnu kui turismisihtkoha kuvand kohalike elanike silme läbi"

Väärikate ülikool

Väärikate ülikooli jõuluhommik toob kokku erinevad põlvkonnad

Henn Ojaveer 4 samba jutud

Sarja „4 samba jutud“ kolmandal vestlusõhtul astub üles professor Henn Ojaveer

Tartu Ülikooli haridus Pärnust

Pärnu kolledž pakub TÜ kvaliteedimärgiga kõrgharidust, andes haridust ettevõtluse, turismi- ja sotsiaalvaldkonnas ning hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone Lääne-Eestis. Pärnu kolledž kuulub Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonda, võimaldades üliõpilastel saada mitmekülgsed teadmised tihedas koostöös majanduse, ühiskonnateaduste, psühholoogia ja mitmete teiste erialade õppejõudude ja üliõpilastega.

Tutvu õppekavadega
Suur töö- ja praktikamess: Karjääri Start 2024

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Täiendusõpe

Mikrokraadiprogrammid

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž peab tähtsaks pakkuda täiskasvanud õppijatele paindlikke võimalusi ülikoolis õppimiseks, sest muutuv tööturg ja töö tegemise viisid nõuavad korduvat uute oskuste omandamist. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Programm loob võimaluse omandada lisaeriala või erialase pädevuse mõnes kitsamas valdkonnas.

Loe lähemalt

Regionaalarengu toetamine

Arendustegevus

Arendustegevustega soovime teaduspõhiste lahendustega aidata lahendada piirkonna sõlmprobleeme. Aitame oma teadmiste ja oskustega edendada ühiskonda ja majandust, meile olulistes suundades: turismi, sotsiaaltöö, ettevõtluse ja teenuste disaini valdkondi. Uute suundadena on lisandumas mereökoloogia, ressursside juhtimine ja teenustemajandus.

Vaata lähemalt

Uuele üliõpilasele

Võta meiega ühendust

Raamatukogu

Miniloengud

Täienduskoolitused

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanu ja ka juba väärikas vanuses õppija. Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (üle 50-aastastele) juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega. Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevad küljed on praktika ja tipptasemel teooria seotus. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Loe lähemalt

Fotogalerii

 

Partnerid

Image
Pärnu kolledži toetajad