VIDEO: Miks õppida magistriõppes persoonibrändipõhist ettevõtlust?

Miks peaks ülikoolis õppima persoonibrändipõhist ettevõtlust? Muusik, kirjanik ja ettevõtja Mihkel Raud küsib ja coach ning mikroettevõtja Jaanika Rannula vastab.
29.05.2024

Pärnu kolledž ootab uusi õppijaid. Vastuvõtt kestab kuni 26. juuni 2024

Alates 12. juunist kuni 26. juunini on huvilistel võimalus astuda Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse. Kolledž pakub mitmekülgseid bakalaureuse- ja magistriõppekavasid, mis sobivad nii värsketele gümnaasiumilõpetajatele kui ka karjäärimuutust otsivatele spetsialistidele.
11.06.2024
Persoonibrändipõhine ettevõtlus

VIDEO: Magistrikava "Persoonibrändipõhine ettevõtlus" tudengid jagavad kogemusi

inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistrikraad kipitab – kas põnevate erialanimetuste taga leidub midagi asjalikku?

Disainmõtlemine ja digiturundus

Kuidas tõusta turunduses tippu?

mikrokraadid2024

Vastuvõtt Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse on avatud

Tartu Ülikooli haridus Pärnust

Pärnu kolledž pakub TÜ kvaliteedimärgiga kõrgharidust, andes haridust ettevõtluse, turismi- ja sotsiaalvaldkonnas ning hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone Lääne-Eestis. Pärnu kolledž kuulub Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonda, võimaldades üliõpilastel saada mitmekülgsed teadmised tihedas koostöös majanduse, ühiskonnateaduste, psühholoogia ja mitmete teiste erialade õppejõudude ja üliõpilastega.

Tutvu õppekavadega
Vastuvõtu lõpuni on jäänud

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Täiendusõpe

Mikrokraadiprogrammid

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž peab tähtsaks pakkuda täiskasvanud õppijatele paindlikke võimalusi ülikoolis õppimiseks, sest muutuv tööturg ja töö tegemise viisid nõuavad korduvat uute oskuste omandamist. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Programm loob võimaluse omandada lisaeriala või erialase pädevuse mõnes kitsamas valdkonnas.

Loe lähemalt

Regionaalarengu toetamine

Arendustegevus

Arendustegevustega soovime teaduspõhiste lahendustega aidata lahendada piirkonna sõlmprobleeme. Aitame oma teadmiste ja oskustega edendada ühiskonda ja majandust, meile olulistes suundades: turismi, sotsiaaltöö, ettevõtluse ja teenuste disaini valdkondi. Uute suundadena on lisandumas mereökoloogia, ressursside juhtimine ja teenustemajandus.

Vaata lähemalt

Uuele üliõpilasele

Võta meiega ühendust

Raamatukogu

Miniloengud

Täienduskoolitused

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanu ja ka juba väärikas vanuses õppija. Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (üle 50-aastastele) juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega. Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevad küljed on praktika ja tipptasemel teooria seotus. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Loe lähemalt

Fotogalerii

 

Partnerid

Image
Pärnu kolledži toetajad

Sündmused

Täna

Vaata pikaajalisi üritusi

Pikaajalised üritused

Üritusi ei ole