Rakenduskõrgharidusõpe

Rakenduskõrgharidus on bakalaureuseõppega võrdsustatud, kuid selle eelis on praktilisus. Praktilise tööga kokkupuude toimub juba õpingute ajal ning praktika moodustab õppe mahust vähemalt 15%. Õpetavad kogenud oma ala tippspetsialistidest õppejõud ning kaasatakse aktiivselt praktikuid. Lõpetajad saavad lõpetades Tartu Ülikooli diplomi ning vajalikud pädevused mitmetel erialadel töötamiseks või magistriõppes edasiõppimiseks.

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Tagasiside turismi- ja hotelliettevõtluse õppekavale

„Olen väga rahul, et tänu Pärnu kolledžis omandatud teadmistele oskan mõelda kui turismiasjaline. Ka igapäevaelus pööran nüüd kohalikule turismielule rohkem tähelepanu ning oskan seda analüüsida.“ Kadri Koor, vilistlane, Kuoni Tumlare’i tour coordinator

#sisseastumine
29. veebruaril 2024 toimub Tartus Tartu Ülikooli lahtiste uste päev. Sündmus pakub rikkalikku programmi, alates inspireerivatest aruteludest kuni praktiliste töötubadeni, avades akna ülikooliellu ja sellest kaugemalegi.
02.02.2024
#sisseastumine
27. novembril kella 15–17 toimub Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis sündmus tudengiprojekt "Retk Tulevikku 2023", "Retk Tulevikku 2023" on sündmus, mis avab võimaluse just Sulle, tulla kogema, avastama ja kuulama, kuidas oma hobist teha tulu teeniv ettevõte või kuidas ülikoolis saadud kontaktid on avanud imelisi uksi suurde maailma.
06.11.2023
#sisseastumine
Palju õnne ja tere tulemast ülikooliperre! Selleks, et sul koolitee algus võimalikult sujuv oleks, anname sulle mõne soovituse.
12.07.2023
#sisseastumine
Alates 12. juunist on võimalik esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži eestikeelsesse esimese astme õppesse, milles saab valida 4 õppekava vahel. Samuti ootavad kandideerijaid 3 magistriõppekava. Kandideerida saab 28. juunini.
12.06.2023