Rakenduskõrgharidusõpe

Rakenduskõrgharidus on bakalaureuseõppega võrdsustatud, kuid selle eelis on praktilisus. Praktilise tööga kokkupuude toimub juba õpingute ajal ning praktika moodustab õppe mahust vähemalt 15%. Õpetavad kogenud oma ala tippspetsialistidest õppejõud ning kaasatakse aktiivselt praktikuid. Lõpetajad saavad lõpetades Tartu Ülikooli diplomi ning vajalikud pädevused mitmetel erialadel töötamiseks või magistriõppes edasiõppimiseks.

Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Turismi- ja hotelliettevõtlus

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Tagasiside turismi- ja hotelliettevõtluse õppekavale

„Olen väga rahul, et tänu Pärnu kolledžis omandatud teadmistele oskan mõelda kui turismiasjaline. Ka igapäevaelus pööran nüüd kohalikule turismielule rohkem tähelepanu ning oskan seda analüüsida.“ Kadri Koor, vilistlane, Kuoni Tumlare’i tour coordinator

#sisseastumine
10. juunil kell 16 toimub veebikeskkond Zoom Pärnu kolledži „Persoonibrändipõhise ettevõtluse" magistriõppekavaga infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
Pühapäeval, 9. juunil, kell 13 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „Disainmõtlemise ja digiturunduse" bakalaureuseõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
6. juunil kell 18 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse" rakenduskõrgharidusõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
4. juunil kell 17.30 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „inimesekeskse sotsiaalse innovatsiooni" magistriõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024