Tartu Ülikooli haridus Pärnust

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub kvaliteetset kõrgharidust erinevates valdkondades, sealhulgas digiturundus, turism, ettevõtlus ja sotsiaalvaldkond. Meie kõrgkool on juhtiv teenustemajanduse ettevõtluse, turismi ja sotsiaalvaldkonna arendaja, pakkudes akadeemilisi traditsioone ning kaasaegseid õppekavu. Tutvu meie erialadega ning saa osa inspireerivast õpikeskkonnast Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis.

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Eksternõpe

Sisseastumine

Vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse toimub kevadel ja suvel. Iga õppekava sisseastumise täpse ajakava ja vastuvõtutingimused leiad selle õppekava lehelt.

Tutvu õppekavadega

Ela üks päev tudengina!

Uuele üliõpilasele

Õppekorraldus

Sisseastumisel võib tekkida erinevaid küsimusi nii dokumentide, õppekorralduse, varasemate õpingute kui ka kõige muuga. Selles osas aitab sind Pärnu kolledži õppeosakond.

Kontakt

Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Avatud õpe

Tartu Ülikooli eesmärk on olla elukestva õppe ülikool. Selleks pakub Tartu Ülikooli Pärnu kolledž paindlikke õppimisvõimalusi nii taseme- kui täiendusõppes. Päeva- või sessioonõppes õppimise kõrval saab ülikoolis õppida ka avatud õppes, mis on hea võimalus läbida ülikooliõpingud paindlikult õppijale sobivas tempos või arendada ennast täiendusõppes.