Author:
Pärnu kolledži videoklubi

Pärnu kolledži videoklubi

Pärnu kolledži videoklubi on suurepärane võimalus Tartu Ülikooli Pärnu kolledži üliõpilastele saada praktilisi kogemusi videote loomise ja töötlemisega. See annab neile väärtusliku võimaluse õppida erinevaid videoproduktsiooni aspekte, mis on tänapäeval üha olulisemad, sest videosisu on muutunud üheks peamiseks viisiks teabe jagamiseks ja kommunikatsiooniks.

Videoklubi eesmärk on kaasata kolledži üliõpilasi, kes soovivad oma oskusi laiendada ja parandada. Klubi annab võimaluse teha koostööd teiste sarnaste huvidega üliõpilastega ning üheskoos kogeda loomingulist protsessi ja osaleda reaalsetes videoprojektides.

Osaledes videoklubis, saavad kolledži üliõpilased võimaluse rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktilises töös. Samuti õpivad nad kasutama erinevaid videoproduktsiooni tarkvara ja tööriistu ning tegelema videotöötlusega, sealhulgas heli-, valgus- ja efektide töötlemisega.

Videoklubi annab kolledži üliõpilastele võimaluse omandada praktilisi teadmisi videote loomisest ja töötlemisest ning arendada oma oskusi videotehnoloogia vallas. See on suurepärane võimalus õpingute kõrvalt saada praktilisi kogemusi ning tugevdada oma CV-d videoproduktsiooni valdkonnas.

Pärnu kolledži videoklubi kohtub septembrist maini pea igal kolmapäeval Pärnu kolledžis.

 

Varasemad tööd

 

Mõned varasemad tööd

#õppimine
Pärnu Muuseum

Kas Pärnu Muuseumis peaks olema põgenemistuba?

#õppimine #sisseastumine
Õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni.

Uuel õppeaastal õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni

#õppimine
Tudengid koos

Valminud on Tartu Ülikooli eesti keele õppe võimalusi tutvustav veebileht