Suveülikool

Tartu Ülikooli suveülikool toimub alates 2000. aastast ja on mõeldud kõigile, kel soovi ja tahet ennast eri- või huvialaselt täiendada. Suveülikooli teeb eriliseks vaba ja sundimatu õhkkond – õppimise protsess ei pea alati olema range ja pingeline. Omaette väärtus on rahulik ja suvine suvepealinn.

Suveülikooli koolitused

Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemine algajatele

Toimumise aeg: 03.06.2024

Toimumise koht: TÜ Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)

Sisu: Osalejad saavad praktilisi teadmisi ja oskusi Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemiseks, et luua tõhusaid reklaamikampaaniaid oma ettevõtte või brändi jaoks. Lisaks õpitakse eristama Facebooki "Boost" nuppu ja reklaamihalduris tehtud reklaame ning omandatakse oskused nende õigeaegseks ja tõhusaks kasutamiseks vastavalt reklaamieesmärkidele. Koolituse lõpuks on osalejatel kõik vajalikud teadmised ja oskused, et iseseisvalt luua ja hallata edukaid reklaamikampaaniaid sotsiaalmeedia platvormidel ning seeläbi suurendada oma ettevõtte nähtavust ja müüki.

Koolitusel õpid:

Facebooki ja Instagrami reklaamivõimalusi ning nende kasutajabaasi ja käitumismustreid.
Määrama sihtrühma, seadma eesmärke ja kavandama tõhusat reklaamistrateegiat.
Valdama praktilisi oskusi reklaamide loomiseks ja haldamiseks Facebooki reklaamikeskkonnas.
Eristama võimendatud reklaame ja reklaamihalduris tehtud reklaame ning millal mida kasutada.

Kellele koolitus on suunatud?

Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad omandada algteadmisi Facebooki ja Instagrami reklaamidest ning õppida, kuidas luua ja hallata reklaamikampaaniaid nendel platvormidel. Osalejad võivad olla ettevõtjad, turundusspetsialistid või isikud, kes vastutavad sotsiaalmeedia turunduse eest oma ettevõttes või organisatsioonis. Samuti võivad koolitusele tulla need, kes soovivad alustada karjääri digitaalses turunduses või laiendada oma teadmisi selles valdkonnas.

Koolitaja: Sandra Peegel. Sandra on Tartu Ülikooli Pärnu kolledži turundusspetsialist. Tema igapäevatöö kätkeb endas reklaamide loomist, kujundamist ja seadistamist nii Facebookis, Instagramis kui teistes digikanalites. Sandra on lõpetanud TÜ Pärnu kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise õppekava.

Hind: 152.50 € (Hind sisaldab käibemaksu)

Registreerumise tähtaeg: 02.06.2024

Lisainfo: Kristel Teearu, kristel.teearu@ut.ee, 445 0546
 

REGISTREERU KOOLITUSELE

 

LIITU TÄIENDUSÕPPE INFOKIRJAGA