#kooliõpilasele #sisseastumine #

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž võtab vastu maailmamuutjaid!

29.09.2021
#kooliõpilasele #sisseastumine
Teenuste disain ja juhtimine

Kuidas kirjutada esseed teenuste disaini ja juhtimise magistriõppesse sisseastumiseks?

29.09.2021
#õppimine
Lähiõppes

Kevadsemestril jätkub lähiõpe

20.01.2022
Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis uuriti koroona mõju turismile

Henn Ojaveer

ÜRO maailmamere ülevaate koostamises osales ka Pärnu kolledži mereökosüsteemide professor

#teadus #
COVID-19 mõju turismile omastele majandusharudele ja kaasnevad mõjud teistele majandusharudele

Pärnu kolledž kaaskorraldas regionaalvaldkonna konverentsi

Turism

Majandusnäitajate poolest võib turismiäri kriisieelsele, 2019. aasta tasemele jõuda alles 2026. aastaks.

#ettevõtlus #kooliõpilasele #sisseastumine #teadus
Projektijuhtimine

Muutuste loomine eeldab projektijuhi pädevusi

09.12.2021
26. mail kella 20.00–22.00 on ülikooli infosüsteemide töös katkestus.
  • uudis
Kas soovid heast turundajast saada suurepäraseks? Oled ehk jõudnud oma elus sellesse punkti, kus üht-teist on katsetatud, aga nüüd tahaks rohkem mõtestatust?
18.05.2022
  • uudis
Projekti Skills4CMT raames viidi läbi rannikuturismi valdkonna uuring viies Euroopa riigis, millel on külma vee äärsed rannikualad.
17.05.2022
  • #koostöö
  • #rahvusvaheline
  • #teadus
  • uudis
Kvaliteedimärgi said ka meie hotellimajanduse nooremlektori Tiina Tamm oma e-kursus „Eesti turismigeograafia“ ja külalisõppejõud Maarja Pajusalu e-kursus „Digipädevuste alused“.
13.05.2022
  • #õpetamine
  • #tunnustamine
  • uudis
Pärnus toimunud üritusel “Ajujaht x Tehnopol” sai Pärnu kolledži esmakursulaste võistkond Harbour-In otsepääsu tänavuse Ajujahi tipp-40 sekka.
13.05.2022
  • #ühiskonnale
  • uudis
Ööorienteerumine on sportlik kogupereüritus, kuhu on oodatud kõik, kellele meeldib sõprade või perega värskes õhus aega veeta.
  • #kultuur
  • pressiteade
2. juunil toimub Tartu Ülikooli virtuaalne sisseastumise infopäev, kus ülikooli esindajad räägivad sisseastumise korraldusest ja annavad kandideerijatele soovitusi erialavaliku tegemiseks.
  • pressiteade
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž avab sel aastal Eestis esimese disainmõtlemise ja digiturunduse eriala, kus hakkavad õpetama oma valdkonna tuntud praktikud. Samuti on esimest korda võimalik teha persooni
20.04.2022
  • uudis
Kolmapäeval, 27. aprillil toimus Worksupis Ukraina-teemaline ingliskeelne veebiseminar „Ukraina keelest ja kultuurist“.
18.04.2022
  • #ühiskonnale
  • uudis
Pärnu kolledži lõputööna läbiviidud uuringu kohaselt on kolm neljandikku Eesti HIV-positiivsetest kogenud diskrimineerimist tööandjate, meditsiinitöötajate või tuttavate poolt, mis on sama palju kui
08.04.2022
  • #vilistlane
  • uudis
Et toetada Ukraina kodanike võimalust omandada kõrgharidust, pikendas ülikool nende jaoks võõrkeelsete õppekavade vastuvõtuperioodi 1. juunini.
07.04.2022
  • uudis
Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis toimub vastuvõtt uuele õppekavale „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“, et alustada õppetööga augusti lõpus. x
04.04.2022
  • uudis
Ettevõtete ja organisatsioonide juhid võiksid senisest rohkem näha koolides ja seal õppijates, üliõpilastes, praktikantides koostööpartnereid, kelle abil projektipõhiselt kas lahendada oma probleeme.
29.03.2022
  • pressiteade
Kõik ülikoolipere liikmed saavad selle aasta oktoobrini läbida tasuta ühe Coursera kursuse. Üliõpilased saavad soovi korral läbitud kursuse ka oma õppekavasse üle kanda.
26.03.2022
  • #täiendusõpe
  • uudis
24. märtsil kl 17.00 korraldas Tartu Ülikool Ukraina üliõpilaste toetuseks heategevusõhtu, kus eksperdid arutlesid Ukraina ja Venemaa teemadel.
19.03.2022
  • uudis
Ülikooliperele vajalik teave Ukrainas toimuva sõjategevuse ajal.
10.03.2022
  • uudis

Tartu Ülikooli senati otsus mitte võtta sel aastal bakalaureuse- ja magistriõppesse uusi üliõpilasi Venemaalt ja Valgevenest on põhjustanud palju eriarvamusi. Osa inimesi näeb selles erilist diskrimineerivat sammu, mis võtab nende riikide noortelt, sh režiimivastastelt, võimaluse õppida vabas maailmas.

10.03.2022
  • arvamus
14. märtsil kell 13.00 peavad üldkeeleteaduse kaasprofessor Ilona Tragel ja eesti keele kaasprofessor Külli Habicht ülikooli aulas emakeelepäevale pühendatud loengu „Tervist kõigile! Koroonapiirangute silt keeleteadlase töölaual“. Seejärel annab rektor Mark Fišelile ja tema töörühmale üle Tartu Ülikooli keeleteo auhinna.
09.03.2022
  • uudis

7. märtsil kogunes ülikoolipere Ukraina lippude ja muu sümboolikaga peahoone ette ning salvestati Tartu Ülikooli senati ingliskeelne pöördumine Ukraina rahva, sh akadeemilise kogukonna poole.

Vaata valminud videot ja jaga Youtube’i linki oma rahvusvaheliste kolleegidega.

07.03.2022
  • uudis
10. märtsil ülikoolis toimuval kolmandal vaimse tervise konverentsil keskendutakse hea tööõhkkonna ja võrdsete võimaluste teemadele.
02.03.2022