#ettevõtlus #õppimine #sisseastumine
Ettevõtlus ja projektijuhtimine

Ettevõtlus ja projektijuhtimine – õpi töö kõrvalt!

#sisseastumine
Rahvusvahelise teenusedisainipäeva tähistamine Pärnu kolledžis

JÄRELVAADATAV: Rahvusvahelise teenusedisaini päeva tähistamine Pärnu kolledžis

#ülikoolist

Pärnu kolledži lahtiolekuajad suvel muutuvad

#kultuur
Rannaraamatukogu

TÜ Pärnu kolledži rannaraamatukogu avas uksed uues asukohas

#täiendusõpe
10 sammu eduka restorani avamiseks

Kolm Eesti tippülikooli – Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool ning Tartu Ülikooli Pärnu kolledž - on koostanud unikaalse mikrokraadikava

Otsi uudist

Tegime uue veebilehe, kus vastame mikrokraadiprogrammide kohta kõige sagedamini ette tulevatele küsimustele.
  • uudis
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub uut mikrokraadiprogrammi "Kestlik sihtkoha juhtimine", mis on mõeldud turismisektori juhtidele, kohalike omavalitsuste ametnikele ja kõigile huvilistele, kes soovivad arendada oma teadmisi jätkusuutliku turismi vallas.
  • uudis
Avalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse lõppes26. juuni südaöösel. Huvilised said esitada avaldusi nii rakenduskõrgharidus-, bakalaureuse- kui ka magistriõppesse ning kokku laekus SAIS-i andmetel 838 avaldust.
  • uudis
Täna kella 23.59-ni on võimalik SAIS-is esitada avaldusi Tartu Ülikooli esimese astme ja magistritaseme õppesse astumiseks.
  • uudis
Oma ettevõtte loomine on Eestis suhteliselt lihtne. Kuna tööturul on seis kaootiline, siis paljud seda teed ka lähevad. Kumb variant aga tegelikult parem, seda näitavad vaid aeg ja kogemused. Öeldakse ju, et inimene õpib oma vigadest, kuid tark inimene teiste omadest.
  • uudis
Sellelt lehelt leiad info, mida vajad Tartu Ülikooli esmakursuslasena õpingute edukaks alustamiseks.
  • #tudengile
  • uudis
TÜ Pärnu kolledži direktori Garri Raagmaa kõne Pärnu kolledži lõpuaktusel 2024.
  • #tudengile
  • uudis
Pärnu kolledži 2023/2024 õppeaasta lõpetajate arv on saavutanud läbi aegade kõrgeima taseme.
  • #instituudist
  • uudis
Alates 12. juunist kuni 26. juunini on huvilistel võimalus astuda Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse. Kolledž pakub mitmekülgseid bakalaureuse- ja magistriõppekavasid, mis sobivad nii värsketele gümnaasiumilõpetajatele kui ka karjäärimuutust otsivatele spetsialistidele.
  • uudis
6. juunil kell 16.00–17.30 toimus Tartu Ülikooli raamatukogu muusikaosakonna seminariruumis arutelu „Meedia roll ühiskonna kestliku kursi kujundamisel“.
  • #kestlikkus
  • #ühiskonnale
  • uudis
Seekordse kestlikkuse infokirja teemadering ulatub väikeste keelte püsimisest, kestlikest liikumisviisidest ja kliimaseadusest tuumajaamani välja.
  • #kestlikkus
  • uudis
Pärnu kolledži magistrikava "Persoonibrändipõhine ettevõtlus" tudengid räägivad, miks nad selle kava valisid ja mida õppimine neile andnud on.
  • uudis
Mõte teadmisi täiendada tuleb tihti esimesena ja alles siis avaneb täiesti uus õppekavade maailm, kus konkreetsem otsus teha – mida üldse õppida? Kõrgkoolid võistlevad omavahel, proovides pakkuda midagi igaühele. Mõni nimetus paneb pead murdma, millega siin üldse tegu?
  • uudis
The podcast “Tiksu to UniTartu” shares insights and tips to help future international students thrive at the University of Tartu. New episodes are release every Tuesday.
  • #why Tartu
  • uudis
Välkkõnelejad igast valdkonnast on oodatud esitama eesti- või ingliskeelseid kaasahaaravaid ettekandeid, milles tutvustavad enda teadustöö tähtsust ja tulemusi.
  • #teadus
  • uudis
29. mail andis Eesti Inimõiguste Keskus Tallinnas ministeeriumide ühishoones Tartu Ülikoolile teist korda üle märgise „Austame erinevusi“.
  • #tunnustamine
  • #ülikoolist
  • uudis
28. augustil 2024 tähistame Academia Pernaviensise 325 aastapäeva.
  • #ülikoolist
  • uudis
Miks peaks ülikoolis õppima persoonibrändipõhist ettevõtlust? Muusik, kirjanik ja ettevõtja Mihkel Raud küsib ja coach ning mikroettevõtja Jaanika Rannula vastab.
  • uudis
3. juunist kuni 21. augustini 2024 on võimalik kandideerida Tartu Ülikooli Pärnu kolledži mikrokraadiprogrammidesse, mis on mõeldud täiskasvanud õppijatele. Sügissemestril algavad programmid pakuvad töötavale inimesele sobivat sessioonõpet.
  • uudis
26. mail 2024 osalevad neli Tartu Ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse üliõpilast Tallinnas Nõmmel toimuval Roheliste Väravate Tänaval. Ürituse eesmärk on koguda annetusi Lastefondile ja tõsta teadlikkust harvikhaigustega lastest.
  • #ühiskonnale