Kristi Kuusmik-Orav

Pärnu kolledžis on võimalik õppida järgnevatel rakenduskõrghariduse õppekavadel: ettevõtlus ja projektijuhtimineturismi- ja hotelliettevõtlus ning sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus. Sellest aastast oli esmakordselt võimalik esitada avaldusi ka uuele bakalaureuseõppekavale disainmõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on võimalik õppida teenuste disain ja juhtimise õppekavale ning uuel magistriõppekavale inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon.

Lisaks õppetööle on võimalik läbida ka täiendkoolitusi ja mikrokraade. Kui soovid end täiendada koos üliõpilastega, tutvu eksterõppe võimalustega.

Neile, kes soovivad saada ligipääsu maailma tunnustatud andmebaasidele või otsivad töötamiseks kohta, on oodatud Pärnu kolledži raamatukokku

#sisseastumine
Nüüd on õige aeg!

Algas kandideerimine Pärnu kolledži magistriõppesse

#sisseastumine
Pärnu kolledžis ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse koostöö

Kaks kvalifikatsiooni tõendavat tunnistust korraga!

#koostöö #sisseastumine
TÜPK ja PKHK ühine õppekava

Oluline samm Eesti hariduses: Pärnumaa Kutseharidusekeskus ja TÜ Pärnu kolledž hakkavad õpetama uudse Šveitsi mudeli järgi