Viktor Tund

Pärnu kolledžis on võimalik õppida järgnevatel rakenduskõrghariduse õppekavadel: ettevõtlus ja projektijuhtimineturismi- ja hotelliettevõtlus ning sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus. Sellest aastast oli esmakordselt võimalik esitada avaldusi ka uuele bakalaureuseõppekavale disainmõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on võimalik õppida teenuste disain ja juhtimise õppekavale ning uuel magistriõppekavale inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon.

Lisaks õppetööle on võimalik läbida ka täiendkoolitusi ja mikrokraade. Kui soovid end täiendada koos üliõpilastega, tutvu eksterõppe võimalustega.

Neile, kes soovivad saada ligipääsu maailma tunnustatud andmebaasidele või otsivad töötamiseks kohta, on oodatud Pärnu kolledži raamatukokku

#ettevõtlus #kooliõpilasele #õppimine #õpetamine #sisseastumine #ülikoolist
Pärnumaa gümnaasiumite noored peavad oluliseks kolledžist valikainete saamist

03.10.2022