Magistriõpe

Magistriõppesse on õpinguid jätkama oodatud bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe lõpetanud, et omandada erialane kõrgkvalifikatsioon. Õppetöö magistriõppes toimub päeva- või sessioonõppes.

UUS! Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Teenuste disain ja juhtimine

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine (ingliskeelne õppekava)

Tagasiside teenuste disain ja juhtimise magistriõppekavale

„Meie ühised ülesanded kursusekaaslastega aitasid hõlpsalt üksteist tundma õppida ja maailmapilti laiendada. Kogesime, et Pärnu kolledži kompaktsus on suur eelis, mis väljendub personaalses suhtlemises kolledžipere, õppejõudude ja külalisesinejatega."– Errit Kuldkepp, Positively Inspiring Lifestyle ettevõtte looja ja edendaja, vilistlane (2017)

Psühholoogia magistriõpe Pärnus

Tagasiside heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimise magistriõppekavale

„Heaolu ja spaateenuste disain ning juhtimise õppekaval on võimalik õppida nii individuaalset heaolu kui ka sellega seotud ettevõtlikust. Terviklik heaolu hõlmab kõiki eluvaldkondi ja just seda pakub ka antud õppekava – teemapõhiselt vajalikke teoreetilisi teadmisi, mida ka koheselt saab rakendada rahvusvaheliselt tuntud heaolu- ja spaaga seotud ettevõtetes praktiseerides."– Inna Bentsalo, vilistlane

#sisseastumine
Palju õnne ja tere tulemast ülikooliperre! Selleks, et sul koolitee algus võimalikult sujuv oleks, anname sulle mõne soovituse.
12.07.2023
#sisseastumine
Alates 12. juunist on võimalik esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži eestikeelsesse esimese astme õppesse, milles saab valida 4 õppekava vahel. Samuti ootavad kandideerijaid 3 magistriõppekava. Kandideerida saab 28. juunini.
12.06.2023
#sisseastumine
Kuidas leida sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna probleemidele parimaid lõimitud lahendusi? Sellele aitab vastuseid leida Tartu ülikooli Pärnu kolledži „Inimesekeskse sotsiaalse innovatsiooni“ õppekava haridus. 
07.06.2023
#sisseastumine
Nii nagu kõik meie ümber on ka tehisaru arenemas märkimisväärse kiirusega ning suudab juba praegu luua sotsiaalmeediapostitusi, koostada tekste ning luua isegi pilte ja videoid.
31.05.2023