Magistriõpe

Magistriõppesse on õpinguid jätkama oodatud bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe lõpetanud, et omandada erialane kõrgkvalifikatsioon. Õppetöö magistriõppes toimub päeva- või sessioonõppes. Magistriõppesse astumise avalduse saad esitada siis, kui sul on omandatud või omandamisel (kandideerimise ajal) esimese astme kõrgharidus, st on olemas bakalaureuseõppe, rakenduskõrgharidusõppe või integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppe diplom.

UUS! Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Teenuste disain ja juhtimine

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine (ingliskeelne õppekava)

Tagasiside teenuste disain ja juhtimise magistriõppekavale

„Meie ühised ülesanded kursusekaaslastega aitasid hõlpsalt üksteist tundma õppida ja maailmapilti laiendada. Kogesime, et Pärnu kolledži kompaktsus on suur eelis, mis väljendub personaalses suhtlemises kolledžipere, õppejõudude ja külalisesinejatega."– Errit Kuldkepp, Positively Inspiring Lifestyle ettevõtte looja ja edendaja, vilistlane (2017)

#sisseastumine
10. juunil kell 16 toimub veebikeskkond Zoom Pärnu kolledži „Persoonibrändipõhise ettevõtluse" magistriõppekavaga infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
Pühapäeval, 9. juunil, kell 13 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „Disainmõtlemise ja digiturunduse" bakalaureuseõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
6. juunil kell 18 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse" rakenduskõrgharidusõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024
#sisseastumine
4. juunil kell 17.30 toimub veebikeskkonnas Zoom Pärnu kolledži „inimesekeskse sotsiaalse innovatsiooni" magistriõppekava infotund. Registreeru infotundi juba täna!
08.05.2024