Magistriõpe

Magistriõppesse on õpinguid jätkama oodatud bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe lõpetanud, et omandada erialane kõrgkvalifikatsioon. Õppetöö magistriõppes toimub päeva- või sessioonõppes. Magistriõppesse astumise avalduse saad esitada siis, kui sul on omandatud või omandamisel (kandideerimise ajal) esimese astme kõrgharidus, st on olemas bakalaureuseõppe, rakenduskõrgharidusõppe või integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppe diplom.

UUS! Persoonibrändipõhine ettevõtlus

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Teenuste disain ja juhtimine

Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine (ingliskeelne õppekava)

Tagasiside teenuste disain ja juhtimise magistriõppekavale

„Meie ühised ülesanded kursusekaaslastega aitasid hõlpsalt üksteist tundma õppida ja maailmapilti laiendada. Kogesime, et Pärnu kolledži kompaktsus on suur eelis, mis väljendub personaalses suhtlemises kolledžipere, õppejõudude ja külalisesinejatega."– Errit Kuldkepp, Positively Inspiring Lifestyle ettevõtte looja ja edendaja, vilistlane (2017)

Psühholoogia magistriõpe Pärnus

Tagasiside heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimise magistriõppekavale

„Heaolu ja spaateenuste disain ning juhtimise õppekaval on võimalik õppida nii individuaalset heaolu kui ka sellega seotud ettevõtlikust. Terviklik heaolu hõlmab kõiki eluvaldkondi ja just seda pakub ka antud õppekava – teemapõhiselt vajalikke teoreetilisi teadmisi, mida ka koheselt saab rakendada rahvusvaheliselt tuntud heaolu- ja spaaga seotud ettevõtetes praktiseerides."– Inna Bentsalo, vilistlane

#sisseastumine
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž ootab avaldusi õppekavadele. Avasta mitmekesised bakalaureuse- ja magistriõppe võimalused ning alusta oma teekonda hariduse ja eneseteostuse poole.
13.03.2024
#sisseastumine
29. veebruaril 2024 toimub Tartus Tartu Ülikooli lahtiste uste päev. Sündmus pakub rikkalikku programmi, alates inspireerivatest aruteludest kuni praktiliste töötubadeni, avades akna ülikooliellu ja sellest kaugemalegi.
02.02.2024
#sisseastumine
27. novembril kella 15–17 toimub Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis sündmus tudengiprojekt "Retk Tulevikku 2023", "Retk Tulevikku 2023" on sündmus, mis avab võimaluse just Sulle, tulla kogema, avastama ja kuulama, kuidas oma hobist teha tulu teeniv ettevõte või kuidas ülikoolis saadud kontaktid on avanud imelisi uksi suurde maailma.
06.11.2023
#sisseastumine
Palju õnne ja tere tulemast ülikooliperre! Selleks, et sul koolitee algus võimalikult sujuv oleks, anname sulle mõne soovituse.
12.07.2023