Sisseastumine

sisseastumine@pc.ut.ee, tel 445 0547

Õppekorralduslik küsimus

• Päevaõpe: Helen Viik, õppekorralduse spetsialist, helen.viik@ut.ee, 445 0537
  • Sessioonõpe: Triin Eenlo, õppekorralduse spetsialist, triin.eenlo@ut.ee, 445 0521
  • Magistriõpe: Sülvi Mölder, õppekorralduse spetsialist, sulvi.molder@ut.ee, 445 0535
  • Eksternõpe: Urve Tammann, õppekorralduse peaspetsialist, urve.tammann@ut.ee, 445 0547

Prorammijuhid

Tõendite tellimine

Tõendeid Pärnu kolledžis õppimise kohta saab üliõpilane tellida e-kirja teel (lisa kirjale andmed: üliõpilase nimi, tõendi sisu (õppimine, õppesessioonid või õppeained ja õppetulemused)). Tõendi saad kätte õppekorralduse spetsialistilt kas paberkandjal või e-kirja teel. Tõendit on võimalik saada ka haridusportaal.edu.ee kaudu, kui sealne tõend sobib.
Kontakt: dokumendid@pc.ut.ee

Kursusevanemad

Kursusevanem esindab kursust puudutavates küsimustes ja on huvitatud, et tema kursusekaaslaste Pärnu kolledži õppeperioodi aeg oleks kõrghariduse omandamisele ja kursuse sõbralikule suhtlemisele orienteeritud.
Tutvu oma kursuse kursusevanemaga

Õppeinfosüsteem (ÕIS)

Toetused

Info õppekavade kohta

Arvutiabi

• Infotehnoloogiaga (sh kasutajatunnuse ja parooliga) seotud probleemid:
    juhendid
    - Ragnar Kolga, infotehnoloogia spetsialist, Tartu Ülikooli Pärnu kolledž ragnar.kolga@ut.ee, 5302 9445, ruum B152

Üliõpilaselu

Pärnu kolledžis tegutseb üliõpilaskogu, kelle käest saab uurida üliõpilaselu kohta. Soovid ise tudengielu põnevamaks muuta? Kui just nüüd tekkis hea mõte, siis ära jäta seda enda teada. Räägi meile üliõpilasesindusele ja viime selle koos ellu!

Psühholoogiline nõustamine

Tartu Ülikool pakub oma üliõpilastele tasuta psühholoogilist nõustamist. Samuti saavad Pärnu kolledži üliõpilased kasutada tasuta personaalset coachingu teenust.