2019. a kevadel Euroopasse vahetusüliõpilaseks! Erasmus+ konkurss kestab kuni 17.09.2018!

Kõik tudengid, kes soovivad 2018/19. õppeaasta kevadsemestri veeta vahetusüliõpilasena mõnes Euroopa ülikoolis õppides, peaksid tegutsema juba täna!
Selleks, et kevadel vahetusüliõpilaseks minna, tuleb vajalikud dokumendid esitada hiljemalt 17. september 2018.

Rahvusvahelise õpirände keskus kuulutas välja Erasmus+ programmi Euroopa-sisese õpirände täiendava konkursi 2018/19. õppeaasta kevadsemestriks 2019.

• Programmi raames on võimalik õppida  vahetusüliõpilasena oma õppevaldkonna Erasmus+ programmi partnerkõrgkoolis Euroopas.
  • Erasmus+ programmis võib osaleda mitu korda, eeldusel, et programmis osalemine ühes õppeastmes ei ületa 12 kuud.
  • Lisaks tasuta õppimisele väliskõrgkoolis on tagatud stipendium 470-720 eurot kuus.
  • Õpirändes osalema on oodatud kõikide õppeastmete üliõpilased, välja arvatud 1. õppeastme (bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõpe) 1. õppeaasta üliõpilased. Magistriõppe 1. õppeaasta üliõpilased saavad osaleda!
  • Koolide nimekirja, kuhu Erasmus+ üliõpilasvahetusse saab minna, leiab lingilt: https://www.parnu.ut.ee/et/oppimine/parnu-kolledzi-erasmus-partnerulikoolid

Kandideerimiseks tuleb esitada Erasmuse koordinaatorile (Inna Bentsalo´le) Pärnu kolledžis alljärgnevad dokumendid:

• Erasmus+ üliõpilasvahetuse avaldus (manuses)
  • motivatsioonikiri (eesti keeles)
  • tõend käesolevate õpingute õppetulemuste kohta (eesti või inglise keeles, küsida õppekorraldusspetsialistilt), 1. aasta magistrandil palun esitada ka eelmise õppeastme akadeemilise õiendi koopia;
  • tõend selle võõrkeele oskuse kohta, milles toimub õppetöö väliskõrgkoolis (tõend soovitavalt inglise keeles).

Allkirjastatud kandideerimisdokumendid tuleb üldjuhul esitada paberkandjal, digitaalselt dokumentide esitamine tuleks eelnevalt Erasmuse koordinaatoriga kokku leppida.

Dokumentide esitamine: 3.-17.september 2018

Lisainfo: