Avalik veebiseminar: „COVIDi järgne majandus”

Academia Pernaviensise kuuenda mõttekoja külaliseks on Eesti majandusteadlane, Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahvusvahelise ettevõtluse professor ja Eesti Teaduste Akadeemia akadeemik Urmas Varblane avaliku loenguga „COVIDi-järgne majandus“.

Professor Varblane tutvustab viimaseid üleilmseid majandusanalüüse, mille taustal võib hinnata, kas COVID-19 viirus oli majanduskriisi põhjustaja või selle loomupärase jahenemise kiirendaja. Samuti vaadeldakse, milliseid suundumisi võib prognoosida täna, viimaste majandusnäitajate põhjal ning maailmamajanduse eelmisi kriisiperioode analüüsides. Millised on Eesti valikud ja võimalused? Loengule järgneb arutelu ja mõttevahetus.

Vaata salvestust

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

4 SAMBA JUTUD

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

Lilled aulas

JÄRELVAATA: emakeelepäeva avalik loeng „Kas Vikipeedial on kohta (üli)koolis?“