Sandra Peegel

Ettevõtlusfoorum “Uued ja uues kuues trendid”

Oled valmis astuma ettevõtluse järgmisele tasandile?

Liitu meiega ettevõtlusfoorumil, kus uurime uusi suundumusi, mis kujundavad ettevõtlusmaastikku. Oleme valmis avastama digiturunduse saladusi, tehistaibu võimalusi, sotsiaalse ettevõtluse jõudu ning väärikate kaasamise tähtsust tööturul. Ja kui oled kunagi mõelnud, miks peaksime ühel päeval putukaid sööma hakkama, siis meil on ka selle kohta vastus. Ühine meiega ja ole osa uue ettevõtlusreaalsuse loomisest!

12.40–12.45 Ain Hinsberg
Päeva moderaator: Ain Hinsberg juhatab meie ettevõtlusfoorumi päeva, juhtides vestlusi ja tagades, et kõik sujuks suurepäraselt.
12.45–13.30 Kati ja Teet Torim
Digiturundus, AI tööriistad ja raamatu “Püsiühendus” esitlus: Kati ja Teet Torim käsitlevad digiturundust ja tehisintellekti tööriistade rolli selles. Nad esitlevad ka oma raamatut “Püsiühendus” ning jagavad väärtuslikke teadmisi ja näpunäiteid.
13.30–14.00 Indrek Seppo
Tehistaip: Indrek Seppo annab ülevaate tehistaibust ja sellest, kuidas tehisintellekt võib mõjutada ettevõtlust ning muuta seda tõhusamaks ja uuenduslikumaks.
14.00–14.30 Marge Kõllamägi
Putukad toiduks: Marge Kõllamägi uurib putukate kasutamist toiduks ning selgitab, miks see võib olla jätkusuutlik alternatiiv tulevikus.
14.30–15.00 Kohvipaus väikese suupistega
15.00–15.30 Indrek Linnuste
Sotsiaalne ettevõtlus: Indrek Linnuste räägib sotsiaalsest ettevõtlusest ja sellest, kuidas ettevõtted saavad panustada ühiskonna heaollu.
15.30–16.00 Jaanika Raudam
Väärikate kaasamine tööturule: Jaanika Raudam arutleb väärikate kaasamise olulisuse üle tööturul ja jagab praktilisi näiteid sellest, kuidas seda teha.
16.00–16.30 Paneeldiskussioon – kuhu maailm liigub
Indrek Seppo, Marge Kõllamägi, Indrek Linnuste ja Jaanika Raudam: Paneeldiskussioon toob kokku päeva esinejad, kes arutlevad, millises suunas ettevõtlusmaailm liigub ja millised on tuleviku väljakutsed ja võimalused.

• Korraldajad: SA Pärnumaa Arenduskeskus, Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
  • Sündmus on TASUTA, vajalik registreerimine.

Registreerimine lõppeb reedel 29. septembril.

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

4 SAMBA JUTUD

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

Lilled aulas

JÄRELVAATA: emakeelepäeva avalik loeng „Kas Vikipeedial on kohta (üli)koolis?“