Unplash

Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemine algajatele

Kas soovid tõsta oma ettevõtte või brändi nähtavust sotsiaalmeedias? Võib-olla oled juba proovinud reklaame Facebookis ja Instagramis, aga soovid paremaid tulemusi? Kui jah, siis Pärnu kolledži uus koolitus on just sulle mõeldud.

Praktiline koolitus "Facebooki ja Instagrami reklaamid algajatele" on suunatud algajatele, kes soovivad omandada tugeva baasi sotsiaalmeedia reklaamides. Õpid, kuidas eristada Facebooki "boost" nuppu ja võimendatud reklaame ning kuidas neid oma eesmärkide saavutamiseks tõhusalt kasutada. Soovime sind varustada teadmistega ja oskustega, et saaksid iseseisvalt luua ja hallata edukaid reklaamikampaaniaid, suurendades seeläbi oma ettevõtte või brändi nähtavust ja müüki.

Toimumise aeg ja koht

28.03.2024 kell 10.00–17.00, TÜ Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)

Kellele koolitus sobib?

Koolitus on suurepärane võimalus ettevõtjatele, turundusspetsialistidele ja kõigile, kes vastutavad sotsiaalmeedia turunduse eest oma organisatsioonis. Samuti on see ideaalne neile, kes soovivad alustada karjääri digitaalses turunduses või laiendada oma teadmisi selles põnevas valdkonnas.

Mida koolituselt saad?

• Põhjaliku ülevaate Facebooki ja Instagrami reklaamivõimalustest, nende platvormide kasutajabaasidest ja käitumismustritest.
  • Õpid, kuidas sihtrühma täpselt määratleda, eesmärke seada ja kavandada strateegiat, mis viib soovitud tulemusteni.
  • Omandad oskused reklaamide loomiseks ja haldamiseks, kasutades Facebooki reklaamikeskkonda.
  • Mõistad erinevust lihtsalt võimendatud postituste ja reklaamihalduris loodud kampaaniate vahel ning õpid valima neist oma eesmärkide saavutamiseks sobivaima.

Kursuse läbimiseks on oluline, et sul oleks kaasas sülearvuti, et saaksid õpitut kohe praktikas rakendada. Eelnev tutvus Facebooki reklaamihalduriga on soovitatav, kuid mitte kohustuslik. Juhised reklaamihalduri seadistamiseks leiad siit.

Koolitaja

Koolituse viib läbi Sandra Peegel, kes on Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kogenud turundusspetsialist. Tema igapäevatöö hõlmab reklaamide loomist, kujundamist ja seadistamist erinevatel platvormidel, sealhulgas Facebookis ja Instagramis. Sandra on lõpetanud Pärnu kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala, mistõttu on ta ideaalne juhendaja, kes ühendab teoreetilised teadmised praktilise kogemusega.

Hind

152,50 € (sisaldab käibemaksu)

REGISTREERU KOOLITUSELE

Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud