Pärnu kolledži tudengid lähevad Fidžile praktikale

TÜ Pärnu kolledži õppejõud Inna Bentsalo ja Marit Piirman viibisid Erasmus+ mobiilsusprogrammiga Fidžil. Külastuse raames arutleti Pärnu kolledži ja USP (The University of the South Pacific) turismikooli (School of Tourism and Hospitality Management) jätkuvaid koostöövõimalusi, tutvustati Erasmus+ mobiilsusprogrammi ning spaa juhtidele kolledži rahvusvahelist heaoluteenuste disaini ja juhtimise õppekava.

Külastusel täpsustati Pärnu kolledži turismiõppe praktika võimalusi, sh külastati kohalikke hotelle ja spaasid, et leida võimalikke praktikakohti. Üliõpilastele anti ülevaate teenusedisaini spetsiifikast ning räägiti, kuidas on turismiõpingutes rakendatud metoodikat.

Reisil allkirjastati üleilmse Erasmus+ programmi kolmepoolne koostööleping. Esimesed kolledži üliõpilased alustavad praktikat Essence of Fiji Rejuvenation Centre`s juba selle aasta juuni alguses.