Autor:
Pixabay

Projektijuhtimise terminibaasi töötuba

25. mail kell 14.15 - 15.45 toimub Tartu Ülikooli Ühiskonnateaduste instituudis (Lossi 36, Tartu) Projektijuhtimise terminibaasi töötuba. Töötuppa on oodatud kõik, kes on huvitatud projektidega seotud keelekasutustest. 

Kuna projektitöö hõlmab erialaste terminite kasutamist, on nende tundmine vajalik nii eesti kui ka inglise keeles. Projektijuhtimise terminibaasi töötoas tutvustab TÜ Pärnu kolledži informaatika nooremlektor Taavi Tamberg projektijuhtimise terminibaasi, mis on abiks igale projektijuhile ja -meeskonna liikmele. TÜ Pärnu kolledži inglise keele nooremlektor Karit Jäärats käsitleb töötoas erialase terminoloogia tausta ja annab osalejatele võimaluse panustada eestikeelsesse terminiloomesse.

Haridus- ja Teadusministeeriumi fookuses on lähiaastatel terminivõrgustike loomisel tõhus koostöö erialaekspertidega, teadus- ja arendustegevus (iseäranis keeletehnoloogia vallas) ning terminitöö populariseerimine. Projektijuhtimisvaldkonna terminoloogiat (https://sonaveeb.ee/ds/p3m) tutvustavate teabepäevade ja töötubade korraldamisega püüame omalt poolt sellele eesmärgile kaasa aidata.

Registreeru töötuppa

 

Vidzeme

Läti Vidzeme regiooni omavalitsuste esindajad tutvusid Pärnumaaga

Väärikate ülikool

Väärikate ülikooli jõuluhommik toob kokku erinevad põlvkonnad

kaitseliidu-õppus-orkaan

Kaitseliidu õppus Orkaan hõlmab ka Pärnu kolledži ümbrust