Autor:
/Pexels

Soovid oma ettevõtte brändi arendada? Koostöös Pärnu kolledži tudengitega saame sind aidata

Otsime ettevõtteid, kes on huvitatud koostööst Tartu Ülikooli Pärnu kolledži disainmõtlemise ja digiturunduse õppekava tudengitega, kes asuksid praktilist kogemust saama Teie ettevõtte brändi arendamisega. 

Keda me otsime:

  • ettevõte, keda brändi arendamine alles ees ootab,
  • ettevõte, kelle bränd vajab tugevdamist,
  • ettevõte, kes mõtleb rebrändingule.

Koostöö toimub alates septembrist 2024 kuni juunini 2025. Sel perioodil töötatakse õppe-eesmärgil Sinu ettevõtte brändiga mitmekülgselt, hõlmates näiteks nii brändiauditi koostamist kui ka ettepanekute ja näidete esitamist parema brändistrateegia loomiseks. 

Ettevõttelt ootame nimetatud perioodil vähemalt ühe kontaktisiku valmisolekut jagada tudengitele taustinformatsiooni ettevõttest. 

Kui tunned, et see on Sinu võimalus saada brändi arendamisel uusi ideid ja teadmisi, registreeru hiljemalt 11. augustiks, saates lühitutvustuse ettevõttest ning peamisest olemasolevast väljakutsest seoses brändi arendamisega!

Hiljemalt augusti lõpuks anname teada, kas Sinu ettevõte osutus valituks. Ühtlasi arvestada, et ootame Sinu ettevõtte esindajat 27.09.2024 Pärnusse kohtuma tudengitega, kes hakkavad koostöö raames ettevõtte brändiga mitmekülgselt tööle. See on hea võimalus meil tutvuda ja alustada sisukat koostööd.

Registreeru

Pärnu kolledži EMCUP 2024 meeskond

EMCUP – tõelise turismitudengi erakordne võimalus!

Mitmekesisuse nädal

Esimest korda tähistasid kuus Eesti ülikooli mitmekesisuse nädalat üheskoos

Foto on dekoratiivne

TÜ Narva kolledži tudengid külastavad Pärnu kolledžit keeleõppe eesmärgil