Autor:
Tartu Ülikool

Suur töö- ja praktikamess: Karjääri Start 2024

Sel aastal ühendasid Pärnu kolledž, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ja Eesti Töötukaasa käed ning 21. märtsil 2024 leiab Pärnu Kontserdimajas aset suur töö- ja karjäärimess „Karjääri Start 2024". Praktikavõimalused, tööpakkumised, õppimine Pärnu kolledžis ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, välisõpingud Pärnu kolledžis – kõik selle leiad töö- ja karjäärimessilt.

Suur töö- ja praktikamess: Karjääri Start 2024, 21. märtsil, Pärnu Kontserdimajas.

Toimumiskoht: Pärnu Kontserdimajas
Aadress: Aida 4, Pärnu linn
Kuupäev: 21. märtsil 2024

Praktikamess 2023

 

Tule messile!

Messile on väga oodatud tudengid, kutsehariduskeskuse õpilased, Pärnu linna tööd otsivaid inimesi, ettevõtjaid ning kõik teised huvilised. Tudengile või kutsehariduskeskuse õpilasele, on messilt võimalik leida elu parim praktikakoht, kust võib alguse saada suurepärane karjäär. Pärnu linna tööd otsivatele inimestele on mess aga haruldane võimalus kohtuda korraga paljude tööandjatega ja leida oma unistuste töökoht.

Ajakava

Lisainformatsioon tulekul

 

Ettevõtjatele ja koolidele

Ettevõtjale on mess parim koht talentide leidmiseks ja suhete loomiseks, võrgustiku laiendamiseks ja oma äri esitlemiseks. Messile ootame ettevõtteid, kes pakuvad töö- või praktikakohti, samuti koole, kes jagavad infot õppimisvõimaluste kohta.

Peagi avaldame ka registreerimisvormi, kuid huvi korral võib juba praegu enda ettevõtte registreerida: Gözell Haug, gozell.haug@ut.ee, 5678 4462, TÜ Pärnu kolledži ettevõtlusosakonna praktikakorraldaja.

 

Praktikamessi korraldajad

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Eesti Töötukassa

Eesti Töötukassa

Vidzeme

Läti Vidzeme regiooni omavalitsuste esindajad tutvusid Pärnumaaga

Väärikate ülikool

Väärikate ülikooli jõuluhommik toob kokku erinevad põlvkonnad

kaitseliidu-õppus-orkaan

Kaitseliidu õppus Orkaan hõlmab ka Pärnu kolledži ümbrust