Andres Tennus

Tartu Ülikooli lahtiste uste päev avab uksed tulevikku

29. veebruaril 2024 kell 10–16 toimub Tartu Ülikooli raamatukogus Tartu Ülikooli lahtiste uste päev. Sündmus pakub rikkalikku programmi, alates inspireerivatest aruteludest kuni praktiliste töötubadeni, avades akna ülikooliellu ja sellest kaugemalegi.

Päeva esimeses pooles kutsub Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser tulevasi üliõpilasi osalema konverentsil, mis keskendub sisseastumisele, motivatsioonile ja erialavalikule. Tudengite ja vilistlaste aruteluringid pakuvad võimalust jagada kogemusi ja nõuandeid, et valmistuda ülikooliteekonnaks. Lisaks jagab Tartu Ülikooli vastuvõtutalituse juhataja Tuuli Kaldma praktilisi soovitusi kandideerimisprotsessi kohta.

Messialal saavad külastajad põhjalikult tutvuda Tartu Ülikooli õppekavade ja tudengiorganisatsioonidega. Üle linna toimuvad õppekavade töötoad ja infotunnid võimaldavad süüvida erialade sisusse. Tartu Ülikooli nõustamiskeskus pakub personaalset karjäärinõustamist, et toetada teadlikku erialavalikut.

Pärnu kolledži töötuba "Elu on turism, turism on elu" toimub kell 15 Tartu Ülikooli Raamatukogus. Töötoas avatakse turismi mitmekülgsust, uurides selle seoseid elustiiliga ja võimalusi sissetuleku teenimiseks. See annab osalejatele uusi perspektiive turismi kui elukutse ja hobi kohta.

REGISTREERU TÖÖTUPPA "TURISM ON ELU, ELU ON TURISM"

VAATA KÕIKI TÖÖTUBASID

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Pärnu kolledži avatud uste päev 2024

GALERII: Avatud uste päev tõi kokku pea 100 huvilist

Avatud uste päev 2024

Avasta oma tulevikuvõimalused Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis - tule 10. aprillil avatud uste päevale!