Pärnu kolledži talveülikool tuleb taas!

Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis toimub talveülikool juba 11ndat korda! Talveülikooli eesmärk on pakkuda põnevaid koolitusi erinevatel teemadel, tuues kokku nii esinemise, kunsti, turunduse kui ka ettevõtluse valdkonnad.

Sellel aastal teeb Tartu Ülikooli Pärnu kolledž koostööd Pärnu Kunstnike Majaga ning 26. veebruaril leiab aset „Graafika loovkursus“, koolitajaks rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik ja rahvusvahelise NON GRATA tegevuskunstirühmituse juhtfiguur Al Paldrok.
Lisaks loovkursusele leiab koolituste seast veel:

„Talveülikooli on oodatud kõik, kes soovivad enesetäiendamist ja -arendamist või lihtsalt meeldivad vaheldust. Kursuste hulgast leiab nii võimalusi end tööalaselt täiendada kui võib-olla avastada enda jaoks huvitav hobi. Kursuse lõppedes saab iga osaleja endale Tartu Ülikooli tõendi või (pikema kursuse puhul) tunnistuse,“ toob välja Pärnu kolledži täiendusõppe koordinaator Kristel Teearu.

Tutvu talveülikooli kursustega siin.

Lisainformatsioon: Kristel Teearu, täiendusõppe koordinaator, taiendusope@pc.ut.ee445 0546

Sandra Peegel
turundusspetsialist

Koolitus