Toomas Asser: „Ülikooli panus ühiskonna kohanemiseks"

Academia Pernaviensise 11. mõttekoda laiendab piire. Meie seekordsel esinejal puudub küll Pärnuga vahetu isiklik suhe, kuid sellegipoolest on ta linnaga otse ja tihedalt seotud – Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kaudu. Meil külaliseks on Tartu Ülikooli rektor, akadeemik Toomas Asser.

Keskendume vestluses kõige päevakohasemale teemale – ülikooli panusele ühiskonna kohanemiseks koroonaviirusega. Professor Asser tutvustab kuulajatele Tartu Ülikooli valdkondade erinevaid seireuuringuid, enda erialast tulenevalt eelkõige just arstide vaatenurgast. Vaatame, mida räägivad viimased reovee uuringute andmed, aga samuti tutvume uuringutega käitumuslikkusest ning vaimsest seisundist koroona ajal.

Otseülekande ajal saab rektorile küsimusi esitada Slido keskkonnas aadressil www.sli.do pääsukoodiga 1699. Sündmuse nimi Academia Pernaviensis XI.

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

4 SAMBA JUTUD

Sarja „4 samba jutud“ seekordse vestlusõhtu külaline on Pärnu kolledži õppejõud Gerda Mihhailova

Lilled aulas

JÄRELVAATA: emakeelepäeva avalik loeng „Kas Vikipeedial on kohta (üli)koolis?“