Canva

Praktikapakkumised

Ettevõtted otsivad tänapäeval eelkõige tegusat uut töötajat, kes värske pilgu ja ülikoolis õpitud teadmiste kaudu võiks olla väärtuslik meeskonna liige. Kui üliõpilane näitab end praktikal heast küljest, on proaktiivne ja mõtleb kaasa, järgneb üsna tihti ka tööpakkumine. Seega on tähtis valida praktikakohaks just selline ettevõte/organisatsioon, kus tulevikus ise ka töötada tahaks. Kui tööpakkumist ka ei järgne, on ikkagi kogemused ja loodud suhted need, mis tööelus ka edaspidi väärtuslikuks osutuvad.

Praktikapakkumised Eriala Tähtaeg
Spin Invest OÜ
Jooksvad ülesanded - sobib 1-3 tudengit
EP Tähtajatu
Hotell Dorpat (Tartu)
Vastuvõtuadministraator (tööpakkumine). Sobilik nii teenindus- kui turismiorganisatsiooni praktikaks.
TH Tähtajatu
Hotell Dorpat ja Hotell Lydia (Tartu)
Teeninduspraktika vastuvõtuadministraatori ametipositsioonil.
TH Tähtajatu
Restoran Hõlm ja Restoran Dorpat (Tartu)
Teeninduspraktika hotelli restoranis.
MTÜ Selts Raeküla
Noorsootöö, kultuur, kogukonnatöö, ettevõtlus
SR Tähtajatu

Pärnu kolledž ja Pärnu linn teevad koostööd, et testida lahendusi linnaliini bussimarsruudiks rannapiirkonda ja kolledži lähedusse

Alates juunist kuni augustini hakkab toimima suvine bussiliin number 2, mis läbib Pärnu rannapiirkonda. Sügisest hakatakse kolledži läheduses testima uut bussiliini, mis on kohandatud paremini üliõpilaste vajadustele.
Sotsiaalse innovatsiooni konverents "Tärkamine"

Pärnu Loometalgud

Loometalgute eelüritusel pandi alus järgmisele suurele ideetalgule