Mikrokraadiprogramm „Digiteenuste disain ja suhtlus klientidega“

Mikrokraadiprogrammis antakse praktilisi teadmisi IKT valdkondadest, mida saab kasutada turundustegevuses. Õpitakse nii veebilehe loomist, infograafikat kui ka kasutajakogemuse disaini (UX disain). Muu hulgas õpitakse:

• koostama veebilehe lähteülesannet ja internetiturunduse strateegiat;
  • tegema lihtsamat veebilehte koos vajalike lisadega;
  • optimeerima veebilehte otsingumootori jaoks;
  • kasutajakogemuse kujunemise mehhanisme ja mõjureid ning kasutajakogemuse kujunemise spetsiifikat virtuaalkeskkonnas;
  • analüüsima ja planeerima digitaliseerimist;
  • suhtlema tulemuslikult kliendi ja meeskonnaga digimaailmas;
  • kasutama kujundusprogramme Canva, Powtoon, Miro, Figma jt.

Toimumisaeg: 02.09.2024 – 29.06.2025. Auditoorne õppetöö toimub kord kuus kolmapäevast või neljapäevast kuni pühapäevani, võimaluse korral järjestikustel päevadel.

Toimumiskoht: TÜ Pärnu kolledž (Ringi 35, Pärnu)

Maht: 14 EAP-d

Hind: 980 eurot (käibemaksu ei lisandu). Võimalus on tasuda kahes osas (50% sügsel ja 50% kevadel).

Õppejõud:

• Tomáš Pavelka, TÜ Pärnu kolledži audiovisuaalõppe spetsialist
  • Maarja Pajusalu, TÜ terviseinformaatika doktorant ja nooremteadur TÜ arvutiteaduse instituudis, IT magistrikraadiga digikonsultant ja koolitaja
  • Hando Murumägi, Pärnu maakonna turundusjuht, koolitaja
  • Kristina Põldots, interaktiivse meedia spetsialist

Sihtrühm: kõik, kes soovivad arendada enda IKT oskusi, mida saab rakendada igapäevatöös.

Sisu: kõik ained toimuvad sessioonõppes ja osaliselt veebiõppena.  Auditoorne õppetöö toimub kuni kord kuus.

Mikrokraadiprogramm koosneb neljast tasemeõppe ainest:

• Infograafika 1. osa (3 EAP-d, toimub sügissemestril)
  • Kasutajakogemuse disain (5 EAP-d, toimub sügissemestril)
  • Koostöö veebikeskkondades (3 EAP-d, toimub kevadsemestril)
  • Veebilehtede loomine ja haldamine Wordpressi baasil (3 EAP-d, toimub kevadsemestril)

Kaks õppeainet on sügisel ja kaks kevadel. Õppeained toimuvad osaliselt e-õppena, mis võimaldab paremini ühildada õppimist ja töötamist. Kõikidel ainetel on põhjalik tugi Moodle kursuse näol.

Nõuded lõpetamiseks: vastavalt ainete läbimise tingimustele. Mikrokraadiprogrammi läbimist tõendava täiendusõppetunnistuse saamiseks on vaja edukalt läbida kõik ained.

Registreerumine: 3.06–21.08.2024

VAATA LISA JA REGISTREERU MIKROKRAADIPROGRAMMI
Registreerumine algab 3. juuni 2024

Kinnisvara- ja üüriinvesteeringud