Urmas Luik, Pärnu Postimees

4 samba jutud: Pärnu Waldorfkooli direktor Heli Müristaja

Pärnu kolledž kutsub kõiki huvilisi osalema meie järgmisel "4 samba jutud" vestlusõhtul, mis toimub 10. jaanuaril 2024 algusega kell 19:00 restoranis Kolhethi (Kuninga 36, Pärnu). Seekord on külaliseks Heli Müristaja, Pärnu Waldorfkooli juhataja, kes on ka Pärnu kolledži endine õppejõud ja vilistlane.

Heli Müristaja jagab oma kogemusi ja mõtteid elust, haridusest, juhtimisest ning elukestvast õppest. Tema ainulaadne perspektiiv, mis põhineb nii waldorfpedagoogika filosoofial kui ka praktilisel kogemusel haridussektoris, pakub põnevaid arutelusid ja uusi ideid nii tudengitele kui ka haridustöötajatele. Vestlust juhib Meelis Sarv, kelle sundimatu olek ja huumorimeel lisab õhtule muhedust.

Õhtu muusikalise poole eest hoolitseb tunnustatud klaverivirtuoos Peeter Kaljumäe.

Üritus algab kell 19.00. See pakub suurepärast võimalust ühendada meeldiv õhtusöök inspireeriva vestlusega. Tule ja veeda üks hubane õhtu mõnusas seltskonnas, et saada uusi teadmisi ja nautida head muusikat.

Vestlusõhtu „4 samba jutud“ toimub iga kuu teisel kolmapäeval restoranis Kolhethi. Meelis Sarve külalisteks on ühel või teisel moel Pärnu kolledžiga seotud põnevad isikud: vilistlased, endised ja praegused töötajad ning koostööpartnerid.

4 SAMBA JUTUD Tanel Kiik

Vestlusõhtu "4 samba jutud" koos Tanel Kiigega

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“