Autor:
Clker-Free-Vector-Images, Pixabay

Avalik loeng: Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel jagab tuleviku tervishoiuteenuste kujundamise teadmisi

TÜ Pärnu kolledži raamatukogus toimub 28. mail kell 16.30 avalik loeng, kus esineb Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel Saksamaa Neu-Ulmi rakenduskõrgkoolist. Tema loengu teemaks on „Designing Tomorrow's Healthcare Service and Patient Experience“, kus keskendutakse tuleviku tervishoiuteenuste kujundamisele ja patsiendikogemusele.

Kaasaegses tervishoiuvaldkonnas on teenusekujunduse põhjalik arvestamine ülioluline. Avatud loengus uuritakse teenuste ja toodete kujundamise põhikontseptsioone, eesmärgiga jätkusuutlikult parandada patsientide kogemusi haiglates. Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel räägib läbi näidete, kuidas kuidas lihtsad ja kasutajasõbralikud teenused ja tooted võivad patsiente sügavalt mõjutada. 

Oma ettekandes rõhutab ta mitmekesisuse olulisust ja sihtrühmade arvessevõtmist, et tagada uuenduslike ideede praktiline teostatavus. Erinevaid vaatenurki ja tõhusa probleemilahenduse tähtsust uuritakse selgelt illustreeritud praktiliste näidete kaudu. Tervishoiu kujunduse tulevikuvaade paljastab, kuidas tehnoloogia ja patsiendikeskne lähenemine saavad mõjutada tulevast tervishoiu maastikku ja ärimudeleid. 

Hindan inimeste rahulolu tervishoiuteenuste ja toodete kujundusega, selgitades, kuidas saab kehtestada ja säilitada standardeid ning tulevasi kujundusaspekte, et vastata ootustele" toob välja Prof. Dr. Mario A. Pfannstiel

Lisaks tutvustab ta ettekandes intelligentseid innovaatilisi kujunduskontseptsioone, mille eesmärk on soodustada kaasavust tervishoius. Näited hõlmavad eraldatavaid kohandatavaid raviruume, orienteerumissüsteeme ja mobiilseid robotabilisi. Kokkuvõttes eesmärk on edastada, et tervishoiuteenuste ja toodete ümberkujundamine ei taga mitte ainult tõhusamaid süsteeme, vaid edendab tõeliselt patsiendikeskseid kogemusi ja tulemusi kõigile osalistele.

Loeng on inglise keeles ja kestab orienteeruvalt ühe tunni. Pärast loengut, kell 17.30, toimub magistrikava "Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon" infotund, kus on võimalik tutvuda selle õppekava sisuga ning esitada küsimusi.

Loengule on oodatud kõik huvilised ning see on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

 

REGISTREERU SIIN

Meediakajastus

JÄRELVAATA: milline on meedia roll ühiskonna kestliku kursi kujundamisel?

Kogukonnaüritus Nõmmel

Sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse tudengid aitavad Lastefondil annetusi koguda

Pärnu kolledži tudengid aitasid tõsta Tõrva eakate teadlikkust turvalisusest

Pärnu kolledži sotsiaaltöö tudengid aitasid tõsta Tõrva eakate teadlikkust turvalisusest