Autor:
Johan Paul Hion

JÄRELVAADATAV: Futulabi Karjäärireivi „Otse tulevikku“

Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus Karjäärireivi „Otse tulevikku“. Kajräärieivi korraldas Tartu Ülikooli Futulab koostöös üliõpilastega.

Karjäärireiv oli sissejuhatav üritus ülikooli karjääripäevadele, kus mitmesuguste erialade ja valdkondade esindajad (sh üliõpilased) jagasid karjääri ülesehitamiseks vajalikke nippe ja nõuandeid. Osalejaid julgustati karjääriredelil edasi pürgima ja oma kutsumust järgima, jätmata sealjuures tähelepanuta enda heaolu.

„Juba teist aastat tõime koos üliõpilastega Tartu Ülikooli tudengiteni inspireerivad kogemuslood, mis aitavad mõista võrgustiku, õppimise, proovimise, riskimise, läbikukkumise, kogemuste ja muude karjääri edendamise tahkude olulisust. Selleaastasel karjääriüritusel Karjäärireiv sai sellest kõigest kuulda,“ ütles Karjäärireivi korraldaja Anneli Lorenz.

Veebi ekspoalal sai tutvuda TÜ-s pakutavate karjääriedendusvõimalustega (Futulab, liidriprogramm, mentorlusprogramm, stipendiumid, välismaal õppimise võimalused jne) ning organisatsioonide praktika- ja tööpakkumistega.

JÄRELVAADATAV. Karjäärireivi on järelvaadatav Worksup keskkonnas.

#ettevõtlus #kooliõpilasele #õppimine #õpetamine #sisseastumine #ülikoolist
Pärnumaa gümnaasiumite noored peavad oluliseks kolledžist valikainete saamist

Pärnumaa gümnaasiumite noored peavad oluliseks kolledžist valikainete saamist

#ettevõtlus #kooliõpilasele #õppimine
Starter@Pärnumaa

STARTERpärnu avaüritus I 28.09 HUUBis

#ettevõtlus #õppimine #rahvusvaheline
Pärnu kolledžit külastab Estoril Higher Institute for Tourism and Hotel Studies kõrgkooli õppejõud Paula Rama da Silva, kes räägib täpsemalt Portugali turismist ning Portugali vahetusüliõpilaseks minemisest.

Welcome to Portugal – mobility exchange opportunities and tourism scenarios