Korgivabriku raamatukohvik osutus ülimenukaks

11. oktoobril 2019 Pärnu Kohvikuöö raames ajaloolise tehasehoone müüride vahel asuvas Pärnu kolledži raamatukogus esmakordselt üheks õhtuks avatud Korgivabriku raamatukohvik oli väga menukas. Pärnu kolledži õppejõu ja kohviku idee algataja Liis Juustu sõnul , käis õhtu jooksul kohvikust läbi 130 külastajat.

Kohvikus tulid ühislugemisele parimad palad kirjandusklassikast, nagu „Babette’i pidusöök“, „Kulinaarsed vested“ ja mitmetest teistest maitseelamusi kirjeldavatest teostest.

Restoran Fööniksi poolt spetsiaalselt selleks õhtuks koostatud menüüs olid loetavatest raamatutest inspireeritud toidud. Maitsvaid küpsetisi oma tuntud headuses pakkus Kabli Pagar ning joogivalikust ei puudunud ka iidne tudengijook krambambuli.

Korgivabriku raamatukohviku õdusa meeleolu eest hoolitses harfimängija ja muusikalooja Kreet Rosin-Pindmaa ning õhtu üllatusesinejaks oli Pärnu kolledži magistrant Saeid Iraanist, kes mängis kauneid lugusid suupillil.

Aitäh kõigile, kes meid külastasid, aitäh meie headele koostööpartneritele restoran Fööniksile ja Kabli Pagarile. Aitäh suurepärasele Kreet Rosin-Pindmaale imelise harfi kontserdi eest ning muidugi suur aitäh kõigile Pärnu kolledži töötajatele, kes kohviku tegemisele kaasa aitasid.
Kindlasti ei jää selline ettevõtmine meil viimaseks.
Seniks aga jäävad meie kohvikut meenutama toredad pildid.