Canva

Ootame oma meeskonnaga liituma inglise keele õpetajat

Ootame oma meeskonnaga liituma inglise keele õpetajat.

Tööülesanded:

• Praktilist laadi õppetöö tänapäevasel metoodilisel ja haridustehnoloogilisel tasemel kõrghariduse kahel esimesel astmel.
  • Kõrghariduse esimese astme üliõpilaste juhendamine.
  • Õppemetoodiline tegevus.
  • Enesetäiendamine, sh õpetamis- ja juhendamisoskuste alal.
  • Oma eriala populariseerimine.

Nõutav kvalifikatsioon:

Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon

Erialane kogemus

• Suutlikkus teha õppetööd kõrghariduse kahel esimesel astmel, sh juhendada kõrghariduse esimese astme üliõpilasi.
  • Tänapäevaste õppevahendite, õpikeskkondade, õppemeetodite ja nende arendamise võimaluste tundmine.

Mida oma töötajatele pakume?

• Toetame töötajate tervise edendamist: hüvitame rahvaspordiürituste osavõtutasusid, sportimis- või liikumispaiga kasutamisega seotud kulutusi, kulutusi taastusarsti, füsioterapeudi, tegevusterapeudi, kliinilise logopeedi või kliinilise psühholoogi teenustele.
  • Anname aastas lisaks kolm tasustatud päeva, mida võib kasutada näiteks haiguste ennetamiseks, lapse 1. klassi mineku saatmiseks vm.
  • Anname rektori korraldusega võimalusel lisa vabu päevi.
  • Akadeemiliste töötajate põhipuhkus on 42 või 56 päeva,
  • Töötajatel on võimalus osaleda heategevuses ühiskonna sidususe nimel kolm päeva aastas, nii et selle aja eest säilib ka töötasu.
  • Meie töötajatel on võimalus pöörduda tööelus ettetulevate probleemide korral TÜ nõustaja-kaplani poole.
  • Korraldame vaimse tervise konverentse ja koolitusi, kuhu on oodatud kõik töötajad, kes hoolivad enda ja kolleegide heast vaimsest vormist ja tervisest.
  • Õpetamise toetamine ja arendamine, mille kohta saab lähemalt lugeda siit.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid

1. Avaldus rektori nimele.
  2. Elulookirjeldus.
  3. Teadustööde loetelu.
  4. Nõutavat kvalifikatsiooni tõendava dokumendi ja selle lisade koopiad. Kandidaadilt on õigus nõuda kvalifikatsiooni tõendava dokumendi ja selle lisade originaale või kinnitatud ärakirju. Kui kõrgharidus on omandatud välismaal, on õigus kandidaadilt nõuda akadeemilise tunnustamise infokeskuse (Eesti ENIC/NARIC Keskus) hinnangut kandidaadi kvalifikatsiooni vastavuse kohta ametikohal nõutavale kvalifikatsioonile.
  5. Konkursist osavõtja poolt oluliseks peetavad muud materjalid (materjalide nimekiri esitada avalduses või avalduse lisana).

Töö algus:

1.03.2024

Kandideerimise tähtaeg: 02.01.2024

Lisainfo ja kandideerimine

4 SAMBA JUTUD Tanel Kiik

Vestlusõhtu "4 samba jutud" koos Tanel Kiigega

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon

Magistriõppekava „Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon“

Parkimiskord

1. maist 2024 muutuvad Pärnu kolledži ümbruses asuvad tänavad tasuliseks parkimisalaks