VASTUVÕTT 12.06 – 26.06.2024
Autor:
Triin Künnapas
VASTUVÕTT 12.06 – 26.06.2024

Pärnu kolledž ootab uusi õppijaid. Vastuvõtt kestab kuni 26. juuni 2024

Alates 12. juunist kuni 26. juunini 2024 on huvilistel võimalus astuda Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse. Kolledž pakub mitmekülgseid rakenduskõrghariduse, bakalaureuse- ja magistriõppekavasid, mis sobivad nii värsketele gümnaasiumilõpetajatele kui ka karjäärimuutust otsivatele spetsialistidele.

„Pärnu kolledž on ideaalne koht neile, kes soovivad ühendada akadeemilised teadmised praktilise kogemusega. Meie õppekavad on lisaks erialaste teadmiste omandamisele suunatud analüüsi- ja koostööoskuste arendamisele, mis on hädavajalikud oskused igas valdkonnas", ütles Pärnu kolledži õppejuht Tiina Viin.

Kolledži õppekavad pakuvad laia valikut erialasid, mis annavad oskusi ja teadmisi töötamiseks nii avalikus kui ka erasektoris. Lisaks akadeemilisele õppele on Pärnu kolledž tuntud ka oma tiheda koostöö poolest ettevõtetega. „Tudengid saavad väärtuslikke kogemusi nii Eestisiseste kui rahvusvaheliste praktikate käigus. Läbi õppetöö on nad näiteks kaasatud kliendiuuringute läbiviimisse, osalevad teenusearendustes, sündmuskorralduses ja äriplaanide koostamises, kõik see aitab neil hiljem tööturul edukad olla", lisas kolledži õppejuht Tiina Viin.

Dokumentide esitamine TÜ Pärnu kolledži õppekavadele toimub läbi SAIS'i. SAISi saab sisse logida ID-kaardi, Mobiil-ID ja HarIDi konto abil. 

TÜ Pärnu kolledžisse saab ühele õppeastmele esitada kuni kaks avaldust, sh lähevad arvesse Tartu Ülikooli teistele õppekavadele, Narva kolledžisse ning Viljandi Kultuuriakadeemiasse kandideerimiseks esitatud avaldused. 

ÕPPEKAVAD

Rakenduskõrgharidusõpe

Bakalaureuseõpe

Magistriõpe

 

 

Tutvusta tudengivarjule Pärnu kolledžit!

Üle 830 avalduse: Pärnu kolledžis käib tihe rebimine!

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Täna südaöösel lõppeb vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse!

Denis Georgijev.

Kas luua oma ettevõte või minna palgatööle?