Pärnu kolledž toob TÜ vilistlaste kokkutulekul Tartusse killukese Pärnut

Maikuus, kui loodus ärkab ja toomepuud Tartus õitsele puhkevad, ootame kõiki Pärnu kolledži vilistlasi ja tudengeid osalema Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli”. See on suurepärane võimalus taasühineda endiste kursusekaaslastega, meenutada ülikooliaegseid seiklusi ja värskendada ammuseid tutvusi.

Selle aasta kokkutulek on eriline, sest Pärnu kolledž korraldab Tartus Lossi 36 õppehoone ees kohtumise „Peatus Pärnu”. Selle käigus on võimalik trehvata oma lemmikõppejõude, leppida kokku kohtumisi vanade sõpradega, jäädvustada end ajaloolise esimese üliõpilasega, saada osa põnevatest tegemistest ja maitsta legendaarset tudengijooki krambambulit.

Lisaks saavad soovijad sõita Pärnust Tartusse ja tagasi ühise bussiga, et kogu päev oleks muretu ja nauditav. Bussisõit on suurepärane võimalus juba teel meeleolu luua ja vanu aegu meenutada. Registreerumine bussile on juba alanud ja kestab kuni 30. aprillini.

Tule ja veeda meeldejääv päev koos endiste kaasüliõpilastega!

REGISTREERU ÜHISELE BUSSILE

TÜ vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“

Tartu Ülikooli vilistlased 2019. aasta kokkutulekul, teklid peas.

Tule vilistlaste kokkutulekule koos sõpradega