Pärnu kolledži kõige silmapaistvamaks tugitöötajaks valiti õppekorralduse spetsialist Helen Viik

Pärnu kolledži silmapaistvaks tugitöötajaks valiti alati üliõpilaste jaoks olemasolev õppekorralduse spetsialist Helen Viik.

Sotsiaalteaduste valdkond tunnustab juba mitmendat aastat järjest lisaks ühiskondlikule aktiivsusele ja interdistsiplinaarse koostööle ka tugipersonali head tööd. Selleks toimusid igas sotsiaalteaduste valdkonna instituudis ja kolledžis elektroonilised hääletused, kus kõik üksuse töötajad said anda hääle ühele töötajale, kes on silma paistnud kõrge pühendumuse ja asjatundlikkusega.

Hääletuse tulemusel valiti Tartu Pärnu kolledži silmapaistvaks tugitöötajaks õppekorralduse spetsialist Helen Viik.

Kolledži töötajate arvates on Helen õppekorraldusspetsialistina ääretult meeldiv, kohusetundlik, rõõmsameelne, alati tudengite jaoks olemas ning valmis neid aitama.

Palju õnne, Helen Viik!

#õppimine
Praktikamess Tõmbejõud 2023

Praktikamess „Tõmbejõud“ 2023