Pärnu kolledži õppejõudude artikkel valiti üheks parima artikli auhinna nominendiks

19.–20. mai 2023 toimus Itaalias, Urbino Ülikoolis 1987. aastal asutatud väike- ja keskmise suurusega ettevõtete uurimisele pühendatud ajakirja “Piccola Impresa/Small Business” kuues konverents, mis kandis pealkirja “New Perspectives and Interdisciplinary Approaches to Entrepreneurship”.

Konverentsil esitlesid TÜ Pärnu kolledži õppejõud Arvi Kuura ja Riina Tomast valmivat ühisartiklit pealkirjaga “Design(ing) for the benefit of entrepreneurship”, mis on süstemaatiline kirjanduse ülevaade disainmõtlemise ja ettevõtluse vahelistest seostest. Nimetatud artikkel valiti üheks parima artikli auhinna nominendiks.

Riina Tomast ja Arvi Kuura jätkavad artikli täiendamist, misjärel on eesmärgiks selle ilmumine ajakirjas "Piccola Impresa/Small Business".

projektijuhtimine

Konverents "Projektijuhtimisest projektimajandusse" KOHAD ON TÄIS!

Tudeng ja tudengivari

Ülikool ootab tulevasi üliõpilasi tudengivarjuks

AI

Online seminar - AI and IT meets business and creativity