Pärnu kolledži silmapaistvaim tugitöötaja on administraator Valentin Bogdanov

Sotsiaalteaduste valdkond tunnustas viiendat aastat valdkonna tugitöötajaid pühendumuse ja asjatundlikkusega tehtud töö eest. Silmapaistvate mitteakadeemiliste töötajate väljaselgitamiseks korraldatakse iga õppeaasta lõpus valdkonnaülene elektrooniline hääletus, kus kõik üksuse töötajad saavad anda hääle ühele kolleegile.

Hääletuse tulemusel valiti Tartu Ülikooli Pärnu kolledži silmapaistvaimaks tugitöötajaks administraator Valentin Bogdanov.

Kolledži töötajate arvates on Valentin suurepärane uus kolleeg, kes on rõõmsameelne ja väga tegus. Ta on Pärnu kolledži maja visiitkaart.

Suured õnnesoovid kogu kolledži pere poolt, Valentin!

Parim tugitöötaja

Vasakult: Pärnu kolledži direktor Garri Raagmaa, administraator Valentin Bogdanov, juhiabi Külli Laanepõld

Tulbid

Üliõpilasesindus valis tänavused aasta õppejõu auhinna laureaadid