Pärnu kolledži üliõpilased saavad broneerida kolledži ruume

Pärnu kolledži üliõpilastel on võimalus broneerida Pärnu kolledži ning ka Pärnumaa Arenduskeskuse ruume kolledžiga seotud õppetööks, koosolekuteks või grupitööks. 

Pärnu kolledži üliõpilased saavad õppetööga seoses broneerida grupitöödeks, kursuse koosolekuteks või lihtsalt õppimiseks kolledži ning Pärnumaa Arenduskeskuse ruume läbi kolledži ruumiplaani.

  1. Logi Tartu Ülikooli kasutajatunnustega aadressile www.pcut.ee/ruumid
  2. Peale seda kirjuta Pärnu kolledži IT spetsialistile Ragnar Kolga, ragnar.kolga@ut.ee, kes annab sulle vastavad õigused.
  3. Seejärel ongi sul võimalus kõiki kolledži ruumiplaanis olevaid vabu ruume broneerida.

Broneerimise eelisõigus on Pärnu kolledži õppeosakonnal ja töötajatel, kes võivad vajadusel sinu broneeringu tühistada. Vastav teade broneeringu tühistamise kohta saadetakse sulle e-kirja teel. Ruume ei ole võimalik broneerida päevadele, mil kolledž on suletud.

Broneerida on võimalik ka Pärnumaa Arenduskeskus koosolekuruume, teavitus ruumi broneerimise soovist edasta büroojuhile Evelin Seppor, evelin@parnuma.ee, 5386 0844. Evelin sisestab vastava broneeringu ruumiplaani ise.

Pärnu kolledži üliõpilastel ei ole lubatud ruume broneerida tulu teenimise eesmärgil või koolituse läbiviimiseks. Sel juhul on tegemist ruumide rentimisega, info rentimise kohta asub Pärnu kolledži koduleheküljel ruumide rentimine.

#pärnukolledž särk

Müügile tulid Pärnu kolledži särgid

Disko- ja tudengibuss

Kolledži tudengibuss vallutab Pärnu

Tudeng ja tudengivari

Ülikool ootab tulevasi üliõpilasi tudengivarjuks