Kristi Kuusmik-Orav

Pärnu kolledži üliõpilastel on võimalik praktikamessil oma CV-sid kuvada

22. veebruaril algusega kell 13 toimub Pärnu kolledžis „Praktikamess 2023: Tõmbejõud", kus ka sellel aastal on võimalik Pärnu kolledži üliõpilastel kuvada enda CV-sid praktikamessi CV-d pesunööril.

Selleks oleme ka sellel aastal praktikamessile loomas CV-d pesunööri, kus kuvame kõikide soovijate CV-sid. Kuvamise eesmärgiks on praktikamessile tulevate ettevõtjate teavitamine üliõpilastest, kes soovivad praktikale tulla ning läbi CV saab ettevõtja üliõpilastega ise ühendust võtta. „ Eelmise aastal oli näha, et CV-de vastu tundsid huvi mitmed ettevõtjad just peale praktikamessi lõppu. Pesunöörile jäid vaid mõned üksikud CV-de koopiad mitmest kümnest." sõnas Pärnu kolledži turundusspetsialist Sandra Peegel.

Mida tuleb selleks teha, et CV-de pesunöörile saada?
CV-de pesunöörile saamiseks palume soovijatel saata oma CV PDF-ina sandra.peegel@ut.ee 10. veebruariks 2023. CV-l on võimalik kuvada täpselt neid andmeid ja seda informatsiooni, mida CV omanik soovib avalikult kuvada. CV-d prindib ning paneb välja Pärnu kolledž.

Selleks, et ettevõtjad leiaksid üles nende valdkonnast huvitatud tudengid palume Sandra Peeglile saadetavas kirjas märkida ära ka valdkonnad, millest sina huvitud.

Valdkonnad: sotsiaaltöö, ettevõtlus, disainmõtlemine, digiturundus, projektijuhtimine, rehabilitatsioon, turism, hotellindus, müük, turundus, teenuste disain, heaolu, spaateenused. Valida palume kuni 3 märksõna ning soovijad võivad julgelt lisada ka ise kolm märksõna. Märksõnad kuvab Pärnu kolledž CV nurgal.

Kohtume juba 22. veebruaril praktikamessil!

Praktikamess 2022

Pärnu kolledži EMCUP 2024 meeskond

EMCUP – tõelise turismitudengi erakordne võimalus

Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon