/Pexels

Pärnu kolledži üliõpilastööde juhendis toimusid olulised muudatused

Pärnu kolledži üliõpilastel tuleb kogu õppeperioodi vältel esitada erinevaid kirjalikke töid, mille vormistamise ja koostamise aluseks tuleb võtta Pärnu kolledži üliõpilastööde juhend.

Pärnu kolledži üliõpilastööde juhendis muutus:

• Vähenesid lõputööde mahud – bakalaureusetöö uus maht on 25–40 lk, magistritöö uus maht on 40–60 lk, ilma lisadeta. Varasemalt oli lõputöö orienteeruv maht bakalaureusetöö puhul 40–60 lk ning magistritöö puhul 60–75 lk.
  • Uurimisülesanded tuleb lisada ainult laiendatud kavasse. Bakalaureuse- ja magistritöö sissejuhatuses neid enam välja ei tooda.
  • Muutus retsensiooni vorm – tähelist lõpphinnet enam ei lisata, vaid antakse üldhinnang tööle.
  • Uuenenud hindamiskriteeriumid – nüüdsest on bakalaureuse- ja magistritööl eraldi hindamiskriteeriumid.

Tutvu uue Pärnu kolledži üliõpilastööde juhendiga:
www.parnu.ut.ee/et/uliopilastoode-juhend

Pilt Aurora Ruusist.

Aurora Ruus: üliõpilasesindaja on lüliks tudengite ja ülikooli vahel

Pilt Tartu Ülikooli üliõpilasesindusest 2023. aastal.

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks

Suur töö- ja karjäärimess „Karjääri Start 2024"

Pärnu kolledži eestvedamisel toimub suur töö- ja karjäärimess „Karjääri start 2024“